featured

3 kişinin tarlada cesedinin bulunmasıyla başlayan soruşturmada, korkunç bir gerçek daha ortaya çıktı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Asayiş Şube Müdürlüğü, Kayıp Şahıslar Ofis Amirliğine başvuran 38 yaşındaki Sevgi Demirci’nin yakınları, 25 Ocak 2021 tarihinden bu yana haber alınamadığını söyleyerek yardım istemiş, akabinde geniş çaplı soruşturma başlatılmıştı. Yapılan soruşturmada Silivri, Değirmenköy mevkiinde yıkık bir konut etrafında yapılan aramada Sevgi Demirci ve çocukları 20 yaşındaki oğlu Eren Polat ve 13 yaşındaki Rümeysa Polat’a ilişkin olduğu bedellendirilen kemik kesimleri buldu.

İKİ KİŞİ DAHA ÖLDÜRÜLMÜŞ

Kayıp Şahıslar Ofis Amirliği tarafından gözaltına alınan Ü.Y. ve Ö.Y. akşam saatlerinde getirildikleri Asayiş Şube Müdürlüğünde sorguya alındı. Polis tarafından sorgulanan Ü.Y.’nin kendisine yöneltilen suçlamaları kabul etmediği öğrenilirken, öbür kuşkulu Ö.Y. cinayetleri bildiğini ayrıyeten iki kişinin daha öldürüldüğünü söylediği öğrenildi.

KAZI ÇALIŞMASI BAŞLATILDI

Kayıp Şahıslar Ofis Amirliğinde sorgulanan kuşkulu Ö.Y., sorgusunda Ü.Y.’nin Sevgi Demirci’nin kocası Mücahit Polat ile onun akrabası olan Erdoğan Polat’ı da öldürerek Silivri ve Çatalca’da gömdüğünü bildiğini belirtti. Sevgi Demirci’nin Erdoğan Polat’la da ilgi yaşadığını tez eden Ö.Y.’nin 2017 ve 2018 yıllarında meydana gelen iki olayı, Ü.Y.’nin kendisi de öldüreceğinden korktuğu için kimseye söylemediğini tez ettiği öğrenildi. Polis grupları şüphelinin bu tabiri üzerine Ö.Y.’nin cesetlerin gömüldüğünü belirttiği Silivri ve Çatalca’da iki farklı bölgede hafriyat çalışması başlattı.

GÖZALTI SAYISI 3’E YÜKSELDİ

Öte yandan polis soruşturmasında bir kişinin daha gözaltına alındığı öğrenildi. Gözaltına alınan kişinin cinayetleri bilip polise bilgi vermeyen bir kişi olduğu belirtildi. Olayla ilgili soruşturmanın çok istikametli sürdüğü gözaltındaki şüpheliler için Cumhuriyet savcılığından ek nezaret müsaadesi alındığı belirtildi.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Aktüel
3 kişinin tarlada cesedinin bulunmasıyla başlayan soruşturmada, korkunç bir gerçek daha ortaya çıktı

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir