featured

6 parmaklı Twitch yayıncısı model takipçilerini şaşırttı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Model ve Twitch yayıncısı, takipçilerini eşsiz beden özelliğini göstererek şoke etti. Bu eşsiz durum, takipçileri tarafından, bu vakte kadar fark edilmemişti.

İKİ ELİNDE DE 6 PARMAĞI VAR

Yayın yapan fenomen, ferdî parmaklarını kullanarak sayı saydı ve bu durum, altıncı parmağının olduğunu kanıtladı. Ayrıyeten, iki uç parmağının daha eşsiz bir özelliğe sahip olduğunu göstermek için her iki elini birleştirdi.

EKSTRA BAŞPARMAK OLUŞTUĞUNU DA GÖSTERDİ

Yayıncı “Bakın, onlar büsbütün birebir boydalar” dedi. Lakin, sol elindeki başparmağının üst kısmında ekstra bir başparmak oluştuğunu süratle fark edenler oldu.

TAKİPÇİLERİ ŞAŞKIN

Bu durum toplumsal medyada büyük bir ilgi uyandırdı. Takipçilerden biri, “12 parmağa sahip olduğunu kanıtladıktan sonra bile elleri olağan görünüyor.” dedi. Bir öteki takipçisi ise, “Bu nitekim çok havalı. Büsbütün büyümüş, olağan görünümlü 6. parmağa sahip olan birinci kişi o.” yorumunda bulundu.

10 BİNDE BİR HADİSE GÖRÜLÜYOR

Resmi istatistiklere nazaran, İngiltere’de her 1.000 ila 10.000 yeni doğanda bir tanesi ekstra parmaklarla doğuyor. Polidaktili, bir kişinin bir yahut daha fazla ekstra parmakla doğduğu durumun ismini tabir eder.

6 parmaklı Twitch yayıncısı model takipçilerini şaşırttı

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir