featured

ABD’yi ayağa kaldıran olay! Futbol takımı koçu çok sayıda çocuğu istismar edip videoya almış

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

ABD’nin Tennessee eyaletinde polis yetkilileri, bir futbol ekibinin koçunun restoranda unuttuğu telefonda çocuklara cinsel istismarda bulunduğunu gösteren görüntüler bulduklarını bildirdi. Kuşkulu gözaltına alınırken, ek suçlamalar tamamlanana kadar gözaltında kalacağı söz edildi.

ONLARCA UYGUNSUZ GÖRÜNTÜ BULUNDU

CNN’in haberine nazaran, Camilo Hurtado Campos, cep telefonunu bir restoranda unuttuktan sonra restoran çalışanları telefonun sahibine ulaşabilmek için aygıtı inceledi. Çalışanlar, Campos’un telefonunda “onlarca uygunsuz görüntü ve çocuk fotoğrafı” görmelerinin akabinde polise haber verdi.

İSTİSMARDA BULUNDUĞU TESPİT EDİLDİ

Polis yetkilileri yapılan incelemeler sonucunda 63 yaşındaki Campos’un “9-17 yaş aralığındaki bilinçsiz çocuklara cinsel istismarda bulunduğunun” tespit edildiğini aktardı.

EK SUÇLAMALAR TAMAMLANANA KADAR GÖZALTINDA KALACAK

Campos’un reşit olmayan çocuklara cinsel istismar suçlamasıyla gözaltına alındığı, ek suçlamalar tamamlanana kadar gözaltında kalacağı kaydedildi. Birinci belirlemelere nazaran istismara uğradığı düşünülen 10 çocuğun bu hareketin farkında olamayabilecekleri belirtildi.

KEFALETİ 525 BİN DOLAR OLARAK BELİRLENDİ

Polisin, kurbanların kimliklerini belirlemeye çalıştığı ve Campos’un kefaletinin 525 bin dolar olarak belirlendiği söz edildi. Campos’un okullara ilişkin oyun alanlarını dolaşarak buradaki çocukları grubuna aldığı ve inançlarını kazandıktan sonra meskenine davet ettiği düşünülüyor.

Kaynak: AA / Saadet Firdevs Aparı – 3. Sayfa
ABD’yi ayağa kaldıran olay! Futbol takımı koçu çok sayıda çocuğu istismar edip videoya almış

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir