featured

Akıcı oyun deneyimi isteyenlere: Monster A24 V1.1 tanıtıldı!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Monster Notebook Aryond oyuncu monitörü serisinin yeni üyesi Aryond A24 V1.1’i oyunseverlerle buluşturdu. Rekabetçi oyunları tercih eden oyuncular için üretilen Aryond A24 V1.1, Fast IPS teknolojisi, kişiselleştirilebilen yükseklik ve açı ayarları, Gsync ve FreeSync takviyesi üzere yeni kuşak donanımlarla kesintisiz, net ve akıcı bir oyun tecrübesi sunuyor. İşte detaylar…

Monster Notebook Aryond A24 V1.1 neler sunuyor?

Monster Notebook, eser gamını Aryond A24 V1.1 oyuncu monitörüyle genişletti. Aryond serisinin üçüncü üyesi olarak oyun tutkunlarıyla buluşan Aryond A24 V1.1; 24 inç çerçevesiz flat ekranı, 144 Hz ekran yenileme suratı, 1 Ms reaksiyon müddeti, FAST IPS paneli,1920×1080 FHD çözünürlüğü, HDR10 ve MPRT teknolojileriyle ön plana çıktığı için oyuncular tarafından yakın markaja alınıyor.

Diğer panel tiplerine nazaran daha gerçekçi renk seçenekleri sunan ve gecikmeyi kıymetli ölçüde azaltan Fast IPS panele sahip Aryond A24 ile en süratli oyun anları ve görüntüler hiç olmadığı kadar net hale geliyor. 1ms reaksiyon mühleti, Full HD çözünürlüğü ve HDR10 takviyesi Aryond A24’ü süratte olduğu kadar renk doygunluğu konusunda da ön plana çıkarırken; 1ms reaksiyon müddetiyle MOBA, FPS ve spor oyunlarında net ve akıcı bir manzara tecrübesi sunuyor.

Fast IPS sayesinde oyunculara hiçbir ayrıntısı kaçırmadan rekabette üstünlük imkânı veren Aryond A24, 144Hz yenileme suratı, GPU’nun ürettiği kare sayısıyla kendisini eşleyen G-Sync ve FreeSync dayanağıyla akıcı bir oyun tecrübesinin yeni kahramanı olarak konumlanıyor.

A24 V1.1’i rakiplerinden ayıran bir başka değerli özelliği ise hem asansör hem de pivot özelliklerinin bulunması. Bu da bilhassa FPS oyuncularının istedikleri yükseklik ve açı ayarlarını çarçabuk yapabilmelerine imkan verirken; IPS panellerin öteki panel tiplerine nazaran daha geniş görüş açısı sunması, ekrana yandan yahut dikey bakıldığında imaj kalitesinin bozulmamasını sağlıyor..

Aryond A24’ün 24 inç ince çerçeveli ekranı bilhassa küçük ya da sıkışık masalar için ülkü. Ayrıyeten monitörün 2 watt gücündeki 2 adet dahili hoparlörü, oyuncuları harici hoparlöre gereksinim duymadan güçlü bir ses tecrübesinin merkezine bırakıyor. Oyun konsollarıyla ve bilgisayarlar ile uyumlu olan Aryond A24’ün dinamik değişen RGB aydınlatması da galibiyetleri estetik ışık oyunlarıyla pekiştiriyor.

Aryond A24 V1.1 satın alımlarında Monster Notebook web sitesi üzerinden Dijital Mağaza takviyesi alınabiliyor. Satın alımlarda Monster Express ile İstanbul’da sonraki gün teslimat hizmetinden faydalanılabiliyor. Eser hakkında ayrıntılı bilgi almak için burayı tıklayabilirsiniz.

Monster Aryond A27 V1.1 inceleme görüntümüzü izlemek için aşağıdaki ilişkiyi tıklayabilirsiniz.

Akıcı oyun deneyimi isteyenlere: Monster A24 V1.1 tanıtıldı!

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir