featured

Android kullanıcıları buraya! Google Fotoğraflar tasarımı değişiyor

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Google, tesirli bir kullanım için birçok hizmet sağlıyor. Bu hizmetlerden biri de Google Fotoğraflar. Kelam konusu bu hizmet, fotoğrafları düzenlemenin ve anıları diğerleriyle paylaşmanın yollarından birisine sahip. Bununla birlikte Google Fotoğraflar, Ayarlar menüsü yeni sürümle birlikte daha farklı bir tasarım ile karşımıza çıkıyor.

Google Fotoğraflar, Ayarlar menüsünde tasarım değişikliğine gidiyor!

Google Fotoğraflar, Android telefonlar için epeyce tesirli bir hizmet. Gün geçtikçe daha farklı ve tesirli araçlarla karşınıza çıkan hizmet, fotoğraflarınızı depolamanız, paylaşmanız ve düzenlemeniz için kolay bir yol sunuyor.

Tüm bunların dışında Google Fotoğraflar, birinci bakışta anlaması ve karışık bir Ayarlar menüsüne sahip. Bugün çıkan haberlere nazaran Google da bu durumu fark etmiş üzere duruyor. Bunun için de Google Fotoğraflar Ayarlar menüsünün dizaynına el attı.

Yeni tasarım birinci olarak Telegram kullanıcısı Catalin tarafından fark edildi. Akabinde ise Android uzmanı Mishaal Rahman tarafından onaylandı. Yenilik, Google Fotoğrafların en yeni sürümü v6.39 ile karşımıza çıkıyor. Yeniliklere baktığımız vakit dizaynın daha kolay ve akıcı bir hale geldiğini görüyoruz.

Yeni dizaynda üst seviye kısımlar ortasında Yedekleme, Bildirimler, Tercihler, Paylaşım, Uygulamalar ve cihazlar ve Gizlilik bölümleri yer alıyor. En altta ise sürümü ve Hakkında kısmı var. Ayrıyeten listelerde her bir öge ortasında yer alan satır ayırıcılar da yeni dizaynda yok.

Bu değişiklikle birlikte kullanıcılar gerçekleştirmek istediği süreci daha çabuk ve kolay bir biçimde halledecek. Ayarlar menüsünün dışında Google Fotoğraflarla ilgili öbür bir değişiklik yok. Kelam konusu tasarım şimdi tüm aygıtlara kullanıma hazır durumda değil. Ayrıyeten bu değişikliğin şimdi tüm aygıtlarda kullanımda olmadığını da belirtmek gerekiyor.

Peki, siz kelam konusu yenilik hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Android kullanıcıları buraya! Google Fotoğraflar tasarımı değişiyor

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir