featured

Android telefon alınca yapılması gerekenler!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Akıllı telefon pazarının büyük bir kısmı Android kullanıyor. Pekala Android telefon alınca yapılması gerekenler neler? Videomuzda, bu detaylara değindik.

Android telefon alınca yapılması gerekenler!

Vivo Shop’a ulaşmak için buraya tıklayın

Yapılan araştırmalar, Türkiye’deki tüketicilerin telefon alırken baktıkları en kıymetli faktörün “güven” olduğunu gösteriyor. Yeniden birebir formda telefon yenileme müddetinin 35 ay üzere uzun bir vakte yükselmesi, insanları daha uzun ömürlü ve muteber aygıtlar almaya yönlendiriyor.

Sahip olduğumuz tüketici tavsiye skorlarının yüksekliği (vivo Android markalar ortasında %72 ile en yüksek NPS oranına sahip marka) kullanıcıların vivo’ya olan takdir ve teveccühünün bir göstergesi. Bu teveccühe karşılık olarak hazırladığımız yazılım dayanağı vivo modellerinin çok daha uzun ömürlü, her vakit trend, her vakit şık ve Her Vakit Y’eni kalmasına imkan sağlıyor.

Android Güncellemesi & Güvenlik Güncellemesi

vivo, Türkiye’de bir birincisi gerçekleştiriyor ve giriş – orta düzeyi modellerinde Android Güncelleme taahhüdü veriyor. Y35, Y22s ve V25 modelleri iki büyük Android Güncelleme taahhüdü ile satışa çıkıyor. Bunun yanı sıra üç yıla kadar Android Güvenlik Güncelleme garantisi de sunuluyor. Vivo’nun optimize edilmiş, inançlı, aktüel ve keyif veren taşınabilir tecrübeler için en son özellikleri kullanıcılarımıza vaktinde, güvenlik güncellemeleriyle birlikte sunmaya yönelik süregelen uğraşlarının bir kesimi.

Android telefon alınca yapılması gerekenler!

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir