featured

AÖF dönem sonu sınavları nasıl olacak? İşte resmi açıklama

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

6 Şubat günü meydana gelen zelzeleler, hiç kuşkusuz Türkiye’yi derinden etkiledi. Yaralar hala sarılmaya devam ederken eğitim ve öğretim durumdan olumsuz etkilendi. Üniversitelerde birçok ders uzaktan eğitime geçti. Anadolu Üniversitesi, birçok kişinin merakla beklediği Açık Öğretim Fakültesi (AÖF) de imtihanlarına ait açıklama yayınladı.

AÖF devir sonu imtihanları için karar açıklandı

Anadolu Üniversitesi kısa müddet evvel yaptığı açıklamada Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri 2022-2023 Öğretim Yılı Bahar Periyodu Devir Sonu imtihanlarının online yapılacağını duyurdu. Açıklamada imtihanların https://esinav.anadolu.edu.tr adresinden yapılacağı belirtildi.

Açıklamada Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri için online imtihan tarihleri de belirtildi. 3-4 Haziran ve 10-11 Haziran 2023 tarihlerinde olacak. Üniversite, orta imtihanları da online yapmıştı. Böylelikle periyot imtihanları online olarak gerçekleşmiş olacak. Anadolu Üniversitesi, açıklamasında şu sözlere yer verdi.

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri 2022-2023 Öğretim Yılı Bahar Devri Devir Sonu Sınavları Çevrimiçi (Online) olarak, esinav.anadolu.edu.tr adresi üzerinden, 3-4 Haziran 2023 ve 10-11 Haziran 2023 tarihlerinde yapılacaktır. 

AÖF dönem sonu sınavları nasıl olacak? İşte resmi açıklama

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir