featured

Apple kullanıcıları mutlu: ChatGPT sonunda geldi!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yapay zeka alanında son periyotların yıldızı pozisyonundaki ChatGPT, birkaç hafta evvel iOS ortamında taşınabilir uygulama üzerinden de hizmet vermeye başladı. Yapay zekanın kolaylıklarından 7/24 kullanıcılarını yararlandıran uygulama artık Türkiye’de de erişilebilir durumda. İşte iOS ChatGPT hakkında detaylar…

iOS için ChatGPT artık Türkiye’de de erişilebilir durumda…

OpenAI geçtiğimiz haftalarda yaptığı açıklamalar ile iOS platformu için ChatGPT’nin yayınlandığını duyurmuştu. Tabi birinci yayınlanmanın akabinde tüm ülkelerde uygulama faal değildi. Lakin nihayet bugün uygulama Türkiye’de de erişilebilir durumda oldu.

Uygulama, yapay zekadan güç alarak kullanıcılarına birçok avantaj sunuyor. Sağlanılan avantajlardan kimileri:

  • Hızlı Sonuçlar : Birden fazla data içeren uzun arama sorgularını yahut reklamları tahlil ederek kullanıcıyı ulaşmak istediği sonuca direkt ulaştırır.
  • Kişiye Özel Teklifler : Kullanıcı alışkanlıkları tahlil edilerek yiyecek – içecek, cümbüş ve özel gün bildirileri üzere hususlarda tavsiyelerde bulunur.
  • Yaratıcılık : Kullanıcıya arkadaşının doğum günü için armağan fikirleri vermek, kullanıcıdan aldığı bir mevzuda şiir yazmak yahut bir kıssayı tamamlamak üzere yaratıcılık gerektiren vazifeleri üstlenir.
  • Profesyonel Tahlil : Bir iş belgesini tahlil ederek geribildirimde bulunmak, rastgele bir raporu özetlemek yahut sunumları güzelleştirmek üzere profesyonel işlerde aktif bir halde rol alır.
  • Kişisel Tahsil Planı : Kullanıcının alışkanlıkları da göz önünde bulundurularak yeni bir lisan, bilimsel alan yahut bir enstrüman tahsili için tahsil planı oluşturabilir.

Uygulamanın en aktüel sürümü ChatGPT-4 özelliklerinden faydalanmak istiyorsanız fiyatlı aboneliği satın almanız gerekiyor. Fiyatlı aboneliği satın almamanız halinde Eylül 2021 yılına kadar geliştirilen ve data transferi sağlanan ChatGPT-3.5 sürümünü kullanabileceksiniz.

Uygulamanın iOS’ta yayınlanmasının akabinde gözler Android marketi Google Play Store’a çevrildi. Yakın bir vakte uygulamanın Android platformlara da gelmesi bekleniyor. Pekala siz iOS ChatGPT uygulaması hakkında ne düşünüyorsunuz?

ChatGPT IOS uygulamasına bu link üzerinden ulaşabilirsiniz.

Apple kullanıcıları mutlu: ChatGPT sonunda geldi!

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir