featured

Arçelik A Fry Teknolojili Mini Fırın inceleme!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Evlerimizde yemek yapma alışkanlıklarımızı yine oluşturan airfryer eserleri her geçen gün popülerleşiyor. Türkiye’nin en esaslı markalarından olan Arçelik’in A Fry teknolojili küçük fırın eserini inceledik.

Arçelik A Fry Teknolojili Küçük Fırın inceleme!

A Fry teknolojili küçük fırınları incelemek için buraya tıklayın

Özel dizaynlı delikli tepsi ile yiyeceklerin çıtır hale gelmesini sağlayan bir fırın tasarımı sunuyoruz. Bu tasarım, sıcak havanın yiyeceklerin etrafında dolaşmasını sağlayarak, yanmadan, kurutmadan, homojen bir halde pişirme yapmanızı sağlar. Yalnızca 1 kaşık yağ kullanarak sağlıklı ve dumansız bir formda yiyeceklerinizi pişirebilirsiniz.

Fibona serisi ile yenilenen fan sistemi ve iç tasarım, sıcak havanın fırın içinde eksiksiz bir biçimde dağılmasını sağlar. Bu sayede %40 daha homojen bir pişirme elde edebilir ve her seferinde tıpkı sonucu alabilirsiniz.

Buhar takviyeli pişirme teknolojisiyle hamurlarınız puf puf kabarırken etleriniz yumuşacık ve lezzetli olur. Fırın kapağını açmadan suyu hazneye koyarak programı seçebilir, sıcaklığı ayarlayabilir ve 3 adımda kusursuz bir lezzete ulaşabilirsiniz. Hamur işlerinizin dışı çıtır çıtır pişerken içi yumuşacık kalır ve etleriniz suyunu kaybetmeden daha yumuşak bir halde pişer.

Yeni kuşak 3D Pişirme teknolojisi, alt, üst ve turbo ısıtıcıları birebir anda çalıştırarak ısıyı eşit bir formda dağıtır. Bu sayede yemeklerinizin tüm yüzeyleri eşit bir formda pişer ve ülkü bir pişirme gerçekleşir. Yemekleriniz yanmadan ve eşit bir biçimde pişer.

Teleskopik ray sistemi ve yeni tel ızgara ile tepsinizi fırın içinde kolaylıkla hareket ettirebilirsiniz. Teleskopik raylar, tepsinin hareket ettiği müddet boyunca istikrarda kalmasını sağlar ve yemeğinize son eklemeler yapmanızı kolaylaştırır.

Elleriniz doluyken fırın kapağını kapatmak sıkıntı olabilir. Yavaş kapanan fırın kapağı özelliği bu durumda size yardımcı olur ve yumuşak bir biçimde kapanarak profesyonel bir tecrübe sunar.

Arçelik A Fry Teknolojili Mini Fırın inceleme!

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir