featured

Avalanche (AVAX) Karar Eşiğinde

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Günlük ve aylık açılış fiyatından alıcı bulan Avalanche (AVAX), sıradaki fiyat hamlesi için kritik bir aralığına gelmiş durumda.

Bitcoin’le (BTC) ilgili Fud haberlerden etkilenerek ara desteğini test eden AVAX, şu an için yoluna pozitif devam ediyor. Kritik bir aşamada olan popüler coin, bu seviyeden gelecek tepkiyle sıradaki rotasını çizebilir. Haberin yazımı itibariyle 17,67 dolarda seyreden AVAX, nasıl ilerliyor?

Avalanche (AVAX) Grafik Analizi

18.22 direncinden satış dalgası gören AVAX, satıcıların baskınlığıyla ve Arkham haberinden etkilenerek destek seviyesini test etti. 17,17 dolara gelerek bir karar sürecine giren AVAX, güncel olarak yukarı yönlü fiyatlıyor. 17,17 doların AVAX’ın yönünün belirlenmesinde büyük bir etken olduğu görülüyor. Fiyatın bu değerde vereceği tepki, AVAX için kısa vade yorumlarını daha da güçlü kılabilir.

AVAX tarafındaki fiyat hareketinin pozitif seyredebilmesi için sırasıyla 18,22 – 19,33 ve 22 dolar dirençlerinin aşması ana kriterlerden biri. BTC veya AVAX ekosisteminden gelebilecek Fud haberler AVAX’ı 16,59 – 16,29 – 15,37 ve 14 dolar seviyelerine sürükleyebilir.

Avalanche (AVAX) Karar Eşiğinde

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir