featured

Aylardır kayıp olan aktörün cesedi sandıktan çıktı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Brezilya‘nın Rio de Janeiro kentinde yaşayan Machado’nun yakınları, son olarak 27 Ocak’ta görülen oyuncu için 9 Şubat’ta kayıp ihbarında bulunmuştu.

Machado’yla bağlantı kuran son yakını, 73 yaşındaki annesi Maria das Dores oldu. Annesi, oğluyla en son 29 Ocak’ta konuştuklarını ve oğlunun bir iş görüşmesi için arkadaşının meskeninde kaldığını söylediğini aktardı.

TELEFONUNDAKİ POZİSYON UYGULAMASI İPTAL EDİLMİŞ

Yerel basına konuşan annesinin aktardığına nazaran yaşlı bayan, Machado’dan gelen ve yazım yanlışlarıyla dolu olan, “Telefonumu düşürdüğüm için seni manzaralı arayamıyorum” iletisiyle oğlunun durumundan şüphelenmeye başladı. Machado’nun ‘cloud’ şifresinin değişmesi ve telefonunda pozisyon gösteren uygulamanın iptal edilmesi üzerine annesi güzelce endişelendi.

Polisler, 9 Şubat’tan beri aradığı Machado’yu, 22 Mayıs’ta Rio’da bir yapının dışında, toprağın yaklaşık olarak 2 metre tabanına gömülü olan ahşap bir sandıkta bulundu.

CESEDİN BULUNDUĞU MÜLKÜ KİRALAYAN KİŞİ ARAŞTIRILIYOR

Mülkün sahibi olan bayan mülkünü, ismini bilmediği lakin Machado’yu tanıdığı kestirim edilen birine kiraladığını söyledi. Bayan, ikiliyi geçen ay bir ortada gördüğünü aktardı.

Polis, mülkü kiralayan kişiyi bulmak için çalışma başlattı.

Aylardır kayıp olan aktörün cesedi sandıktan çıktı

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir