featured

Bahçesine koyduğu kamera başına bela oldu! Geyiği çiğ çiğ yiyen kadınları kaydetti

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kanada‘da Powell Irmağı yakınlarında yaşayan Corinea Stanhope, yerinde meyyit bir geyik bulduktan sonra onun ne cins yırtıcıları çekeceğini merak ederek koyduğu kamera ile bölgeyi kayda almaya başladı. Doğasever bayan, kaydettiği imajları incelediğinde gördüğü görüntü karşısında şoke oldu. İmajlarda, üstsüz iki bayanın geyik leşini yediği görülüyordu.

Mirror’da yer alan habere nazaran kayıtlarda, meyyit geyiğin üzerine çömelmiş, bakımsız ve solgun saçlı yarı çıplak iki bayan gözlemleniyor. Konutundan iki dakikalık uzaklıkta kurduğu kameranın kayıtlarında gördükleri karşısında şoka uğrayan Corinea, at beslediği için hayvanları ismine huzursuz olduğunu söyledi.

“BİRİSİ TOYNAĞI AĞZINA GÖTÜRDÜ”

Corinea, yaşadıklarını şöyle anlattı: “Gün batımından on dakika sonra geldiler. Peruk takmışlar üzereydi ve dağınık bir manzaraları vardı. Birinin peruğunun altında sarı saçları var üzereydi.

Fotoğraflardan anlayamazsınız fakat bayanlardan biri toynağı tam ağzına götürdü. Onu öpüyor muydu, yoksa yiyor muydu bilmiyorum ancak çürüme kademesindeki bir leşe bu kadar yakın temas kurması mide bulandırıcı. Tahminen hürmetlerini sunuyorlardı fakat yarı çıplaklardı.”

Bahçesine koyduğu kamera başına bela oldu! Geyiği çiğ çiğ yiyen kadınları kaydetti

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir