featured

Bakan Soylu uygulamalı olarak gösterdi! Fotoğrafını çektiği ismin tüm bilgileri 3 saniyede açıldı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İçişleri Bakanı, AK Parti İstanbul 2. Bölge Milletvekili Adayı Süleyman Soylu, ShiftDelete.Net isimli Youtube kanalına konuk olarak katıldı. Yerli araba Togg’la kentte kısa bir seyahat yapan Soylu, o sırada telefonunda hangi uygulamaları kullandığını anlattı.

SANİYELER İÇERİSİNDE TÜM BİLGİLERİ VERİYOR

Birçok toplumsal medya uygulamasının telefonunda bulunduğunu belirten Bakan Soylu, kişinin fotoğrafını çektikten saniyeler sonra kim olduğunu gösteren “KİM” uygulamasından da bahsetti. Uygulamalı olarak programı gösteren Soylu, yolcu koltuğunda oturan şahsın fotoğrafını çektikten 3 saniye sonra o bireye ilişkin tüm bilgilerin ekrana geldiğini gösterdi. O anlarda araçtakiler de büyük şaşkınlık yaşadı.

“DÜNYADA GİBİSİ YOK”

Soylu, “Bu WhatsApp’tan daha değerli bir şeydir. Dünyada bunun gibisi yok. Türkiye’deki bütün olaylarla ilgili süzmeleri yapar. Türkiye’de bütün insanların, ajanslarda ne olduğunu aktarır. Bütün emniyet teşkilatında…Dünyada teknolojiyi en uygun kullanan bakanlıklardan birisi İçişleri Bakanlığı’dır. Hiç bu bahiste tevazu göstermem, hiç. Bu devletin çok büyük güçleri var. Şu anda size gösterdiğim yüz bin de biri” tabirlerini kullandı.

Bakan Soylu uygulamalı olarak gösterdi! Fotoğrafını çektiği ismin tüm bilgileri 3 saniyede açıldı

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir