featured

Bandırmaspor’da yeni yönetim göreve başladı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

TFF 1’inci Lig takımlarından Bandırma spor‘un basın sözcüsü Erol Rüzgar, düzenlediği basın toplantısında, olağan genel konseyde seçilen yeni idarenin misyon kısmı ve kulüpte yaşanan gelişmeler hakkında açıklamalarda bulundu. Rüzgar, bayan ve çocukların kulüplerine gösterdiği ilgiden keyifli olduklarını açıkladı.

Bandırma spor Basın Sözcüsü Erol Rüzgar, idare şurası üyeleri Uğur Maral ve Cihan Yılmaz ile basın toplantısı düzenledi. Yeni döneme,  “Güçlü grup, güçlü idare, güçlü Bandırmaspor” mottosuyla” hazırlandıklarını söyleyen Erol Rüzgar, bayan ve çocuk taraftarların çoğalmasından duydukları memnunluğu lisana getirdi. Bu husustaki çalışmalarını sürdüreceklerini söyleyen Rüzgar, geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen olağan genel şura sonrası seçilen idarenin vazife kısmı yaptığını söz ederek şunları söyledi.

Yapılan toplantının akabinde, Onur Göçmez İdare heyeti Lideri ve Disiplin Konseyi Başkanlığı’na seçildi. Toplantıda; Gürel Soylu Başkanvekili, Mali İşler ve Satın Alma Sorumlusu,  İsmail Aydın TFF ve Kulüpler Birliği Temsilcisi oldu. Cihan Yılmaz Futbol Şube Sorumlusu-Disiplin Heyeti Üyesi, Mehmet Özbay İnşaat Yatırımları ve Belediye Bağlantıları, Soner Koçoğlu Sivil Toplum Kuruluşları Mahallî İdaresi’ne getirildi. İdarede bulunan Oğuz Kır 17 Eylül Stadyumu, Reklam Panaoları Sorumlusu, Mülkü İnci Sanayi Tesisleri ve İşçi Sorumlusu. Özkan Kılıç Basketbol Şube Sorumlusu, Uğur Maral Taraftar Bağlantı Sorumlusu, Ceyhun Cihat Yıldırım Edincik Tesisleri Sorumlusu ve Altyapı Sorumlusu formunda bir vazife aldı.

Yapılan vazife kısmında, kendisinin kulübün Basın Sözcüsü, Protokol ile otopark ve Mağaza İşletmeleri Sorumlusu olduğunu açıklayan Erol Rüzgar,  “Bordo Kutu satış noktamızın kullanım alanını büyütmeyi planlıyoruz. Ayrıyeten Bandırma’da 2’nci bir şube açmayı düşünüyoruz. İnternet satışlarımızdan da çok mutluyuz. Otoparkla ilgili meselelerin önlenmesi ismine modernizasyona başlıyoruz. Yeni spor yasası uyarınca da kulübümüz, Gençlik Spor Bakanlığı nezdinde tesisini yaptıran birinci futbol kulüplerinden bir adedidir. Umbro firmasıyla 1.3 milyon Şira bedelinde dönem mutabakatı yapmış bulunuyoruz. Çubuklu formamız haricinde bir renkli, bir siyah formamızın da lansmanını en yakın vakitte yapacağız. Alanımızın içindeki led reklamlarımız gündüz maçlarında çok verimli olmuyordu. Bunların yerine sade reklam panoları koymak yoluyla stadımızın etrafındaki reklam görsellerini satmaya başladık. Bunların ünite fiyatını 60 bin lira olarak veriyoruz.” diye konuştu.


Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Hatice Dağlı – Spor
Bandırmaspor’da yeni yönetim göreve başladı

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir