featured

Burger King müdür yardımcısı, çöpten çıkardığı patatesleri sattığı iddialarıyla işten çıkarıldı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

ABD’nin Güney Carolina eyaletindeki Burger King şubesinde müdür yardımcısı Jamie Major, müşterilere çöpten çıkardığı patatesleri sattığı argümanlarından sonra firma tarafından işten çıkarıldı. Suçlamalar kanıtlanırsa Major, 20 yıla kadar mahpus cezasına çarptırılabilir.

GENEL MERKEZDEN ŞİKAYET GELDİ

New York Post’un haberine nazaran, 9 Temmuz’da Union Polis Teşkilatı polisleri, şikayet üzerine Güney Carolina’daki Burger King’e gitti. Burger King çalışanlarına bağıran ve hakaret eden iki bayan, polisin sakinleşme davetlerine uymadıkları için gözaltına alındı. Lakin daha sonra Burger King Genel Merkezi polisi arayarak, çalışanları Major’ın, müşterilere çöpten çıkardığı patatesleri sattığını bildirdi.

İŞTEN ÇIKARILDI

Gözaltına alınan Major, 20 bin dolar kefaleti ödendikten sonra özgür bırakıldı. Burger King, New York Post’a yaptığı yeni açıklamada ise Major’ın lokal idare tarafından işten çıkarıldığını ve kelam konusu olayı kınadıklarını belirtti.

20 YILA KADAR MAHPUS CEZASI ALABİLİR

Burger King’in şirket temsilcisi, argümanların markanın kaliteli eser ve hizmet sunma anlayışına karşıt olduğunu kaydetti. Suçlamalar kanıtlanırsa, Major 20 yıla kadar mahpus cezasına çarptırılabilir.

Kaynak: AA / Yeni
Burger King müdür yardımcısı, çöpten çıkardığı patatesleri sattığı iddialarıyla işten çıkarıldı

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir