featured

Çalılıklarda tuvaletini yapan kadına dünyanın en büyük kaplanı saldırdı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Saldırı Rusya’nın doğusundaki Ussuriysk’te meydana geldi. 26 yaşındaki Darya Ulyanova, dev bir Amur kaplanının saldırısına uğradı.Kaplan, dünyanın en büyük kaplan çeşidi olarak kabul ediliyor. Darya, kocası Misha’nın kamyonetiyle hayvanı ezerek onu kurtardığını söyledi.

SALDIRIDAN SONRA ORMANA KAÇTIĞINI ARGÜMAN ETTİ

Darya, “Koşmaya başladım; üç adım attım ve düştüm. Üstüme havadan uçtu ve beni yırtmaya başladı. Elimi kendine hakikat çekti ve kaçamadım, zira o çok büyüktü. Sonra Misha kamyoneti alıp kaplana çarptı ve onu tamponla ezdi” dedi. Darya, kaplanın daha sonra yakındaki bir ormana kaçtığını belirtti.

HASTANEDE TEDAVİ GÖRÜYOR

CEZA ALABİLİR

Misha, kahramanca hareketine karşın, kuşağı tükenmekte olan hayvanları korumak için Vladimir Putin’in getirdiği sıkı yasalar kapsamında 20 bin sterline kadar para cezası alabilir.

UZMANLAR DURUMDAN ŞÜPHELENDİ

“HAYVANI AVLAMAK İSTEMİŞ OLABİLİRLER”

Amur Kaplan Merkezi’nin genel yöneticisi Sergey Aramilev, olayla ilgili tam bir soruşturma yapılacağını belirtti. Uzmanlar, Misha’nın kuşağı tükenmekte olan hayvanı avlamış olabileceğine inanıyorlar.

“SENARYO İNANDIRICI DEĞİL”

Merkez, “Bir adamın, karısını yakalayan bir kaplanı bir kamyonetle ezmesi, yaralanmanın tabiatı ve yırtıcıların yıldırım suratında atak tecrübesine dayanarak pek muhtemel görünmüyor. Bir kamyonete atlamak, dönmek ve hayvanın üzerine sürmek imkansız. Lakin orada kan var, uğraş izleri var. Artık durumu belirlemek için titiz bir iş başlıyor. Uzmanların görüşlerini bekleyeceğiz.” dedi.

Çalılıklarda tuvaletini yapan kadına dünyanın en büyük kaplanı saldırdı

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir