featured

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Kılıçdaroğlu’na hodri meydan: Terör örgütleriyle görüştüğümüzü söylüyor, ispatlamazsan namertsin

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

“Güçlü Sanayi Güçlü Türkiye” İstanbul Buluşması’nda konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Millet İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’na sert sözlerle yüklendi.

“İSPATLAYAMAZSAN NAMERTSİN”

Kılıçdaroğlu’nun TRT yayınındaki kelamlarına değinen Erdoğan, “TRT’de bizim terör örgütleri ile görüştüğümüzü söylüyor. Bunu ispatlayamazsan namertsin. Bizim terör örgütleri ile temsilcileri ile görüşme yaptığımızı ispatlamak müddei tezini ispatla mükelleftir. İspatlayamazsan namertsin. Biz terör örgütleri ile görüşme değil onları inlerinde vurmadık. Sen ise Kandil’den talimat alarak bunların parti binalarına bile değil parlamentoda odalarında görüşme yapıyorsun. Bir arada yol haritasını çiziyorsun. Asla bizim terör örgütleri ile bir ortaya gelmemiz kozmik odalarda toplantı yapmamız kelam konusu değildir” tabirlerini kullandı.

“DİLİ OLSA DA KONUŞSALAR”

Açıklamasının devamında “Erdoğan’ı ve arkadaşlarının terörle gayrette nerede olduğunu benim milletim yeterli bilir” diyen Erdoğan, şöyle devam etti: “Bu hususta Cudi’nin Besler Deresi’nin lisanı olsa da konuşsalar. Sen hudut ötesinde bile teröristlere nasıl adım atılacağının HDP ile çalışmalarını yaptın, Meclis’teki odalarında yaptın. Medya bunu ortaya koydu. Sen kalkıp da esasen akşam palavra, sabah palavra hayatın bununla geçiyor. Bizi televizyona çağırıyorsun. Şöhret olmak istiyorsun. Sana şöhret minderi vermeye niyetimiz yok. Milletimizin duruşu çok açıktır ve değişmemiştir. Seçim sonucunu beğenmeyip depremzedelere olmadık hakareti savuranların onlardan hangi yüzle oy isteyeceğini merak ediyoruz.”

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Kılıçdaroğlu’na hodri meydan: Terör örgütleriyle görüştüğümüzü söylüyor, ispatlamazsan namertsin

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir