featured

Doktor, uçakta yanında oturan kadının cinsel organına dokundu! Savunması yaptığı kadar skandal

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Georgia’daki Dr. Jake Namjik Cho, uçuş sırasında bir bayanı, cinsel organına dokunarak taciz etti. Cho’nun Maine’de bulunan sevgilisine evlenme teklifi etmek için gittiği belirtildi.

ÜST BACAĞINI SIKMAK İSTEMİŞ

Cho, FBI’ya verdiği tabirde, bayanın üst bacağını sıkmak istediğini, lakin karanlık ve gözlüğünün olmaması nedeniyle elinin bayanın kasık bölgesine kaydığını sav etti. Uçuş esnasında Cho’nun daima olarak bayana yanaştığı ve ona dokunduğu belirtildi. Bayan, Cho’nun ayağının kasık bölgesine değdiğini ve cinsel organına dışarıdan dokunduğunu argüman etti. Bu durum, Cho’nun hareketlerini bilerek ve kasıtlı olarak gerçekleştirdiği kuşkusunu uyandırdı.

CİNSEL BİR HEDEF TAŞIMIYOR

Cho, yetkililere verdiği tabirde suçlamaları reddetti ve yanındaki bayanla hiç konuşmadığını, hatta ona dokunmadığını tez etti. Fakat sonrasında, bayana uçuş sırasında dokunduğunu kabul etti ancak bunun cinsel bir gaye taşımadığını belirtti.

ÜZGÜN OLDUĞUNU LİSANA GETİRDİ

Cho, uçuş boyunca gerçekleşen bu olaydan ötürü utandığını ve ne yapacağını bilmediğini belirtti. Bu durumdan ötürü üzgün olduğunu lisana getirdi. Delta Havayolları, uçuşlarında ve havaalanlarında her türlü kabahat faaliyetine karşı sıfır tolerans siyaseti olduğunu belirtti.

Doktor, uçakta yanında oturan kadının cinsel organına dokundu! Savunması yaptığı kadar skandal

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir