featured

DreamWorks Ejderhanı Nasıl Eğitirsin: Gizli Dünya’sı Lords Mobile evreninde!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

IGG, Universal Games ve Digital Platforms iş birliğiyle, DreamWorks’ün Ejderhanı Nasıl Eğitirsin: Bilinmeyen Dünya animasyon sinemasının tanınan strateji MMO taşınabilir oyunu Lords Mobile’a geldiğini açıkladı. Bu iş birliği ile Ejderhanı Nasıl Eğitirsin: Saklı Dünya karakterleri 1 Mayıs’tan Haziran ayının sonuna kadar hudutlu bir müddet için Lords Mobile cihanında yer alacak.

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin: Saklı Dünya’sı Lords Mobile evreninde!

Lords Mobile, dünya çapındaki hayranları tarafından yüz milyondan fazla indirilen ve milyarlarca saat oynanan bir fantezi MMO oyunudur. Oyun kule savunma ögeleri, RPG üslubu çabalar ve öbür oyunculara yahut yapay zeka düşmanlarına karşı çeşitli taktiksel savaş tarzları içerir.

Bu sonlu periyodik oyun içi aktiflikte hayranlar, cüceler, deniz kızları, kara elfler, steampunk robotlar ve daha ziyadesiyle dolu devasa fantezi dünyasında hakimiyet için yarışırken Viking savaşçıları, Hıçkıdık ve Dişsiz üzere favori karakterler de dahil olmak üzere Berk Adası’nın öteki karakterleri olarak oynayabilecekler. Oyuncular ister profesyonel ister oyuna yeni başlamış olsunlar, bu aktiflik onlara gruplarını kuşanırken, ejderhalarını eğitirken ve gökyüzüne hükmederken asla unutamayacakları bir tecrübe sunacak.

Etkinlik Detayları:

  • Çeşitli aktiflikleri tamamlayarak Ejderha Kılavuz Sayfalarını toplayın ve bunları Hıçkıdık’ı yükseltmek, oyun içi mükafatlar kazanmak ve topraklarınızı geliştirmek için kullanın.
  • Berk Adası’nın kahramanlarıyla birlikte aktiflik boyunca üs dekorasyonlarının hoşluğunun tadını çıkarın.
  • Canavar Avları’ndan Viking Sandıkları toplayın. (Canavar avlarından günde azamî 10 Viking Sandığı)
  • Bulmacaları tamamlayarak Dişsiz ve Işığın Öfkesi kale görünümü, iş birliği sözleri, iş birliği avatarları ve yeni eserler üzere oyun içi mükafatlar kazanın.
  • Oyun içi iş birliği tabirleri, iş birliği avatarları, yeni eserler ve çeşitli iş birliği öğelerini satın almak için Berk Sikkeleri toplayın.

Bu iş birliği ile ilgili tüm ayrıntılara IGG’nin etkinlikler için özel olarak hazırladığı internet sitesinden de göz atabilirsiniz. Lords Mobile’ı Google Play Store, App Store ve Steam üzerinden uygulama içi satın alımlarla fiyatsız olarak indirebilirsiniz.

DreamWorks Ejderhanı Nasıl Eğitirsin: Gizli Dünya’sı Lords Mobile evreninde!

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir