featured

En teknolojik motosiklet aksesuarlarına MotoBike 2023’te baktık!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Motobike İstanbul Motosiklet Fuarı’nı ziyaret ettik ve aksesuarlara göz attık. Motosikletler için çıkartmalar, anahtarlıklar, teknolojik aksesuarlar üzere çeşitli eserleri sergilendiği fuarda ayrıyeten güvenlik maksadıyla bir motosiklette kamera bulundurmanın değerine de değindik.

En teknolojik motosiklet aksesuarlarına MotoBike 2023’te baktık!

SJCAM kamera eserlerinden satın almak için buraya tıklayın

Motosikletçiler, kasklarına takılabilen yahut sürüş esnasında şarj edilebilen teknolojik aksesuarları kullanmayı tercih ediyor. Kameralar, motosiklet şoförlerinin sürüş sırasında meydana gelebilecek kazaları yahut olayları kaydetmesi için gerekli bir aksesuar. SJCAM, motosikletler için özel olarak tasarlanmış kameralar sunan markalardan ve incelediğimiz SJ8 modeli ise çift ekrana sahip ve yapışkan bant ile kolay kolay bir kask üzerine monte edilebiliyor.

Uzak bölgelerdeki yaban hayatı faaliyetlerini izlemek için kullanılabilecek bir av kamerası da mevcut. IP65 su geçirmezlik derecesine sahip olan ve pil gücüyle altı aya kadar dayanabilen bu kamera, pozisyonda fizikî olarak bulunmadan hayvan hareketlerini izlemek isteyen avcılar için uygun.

Motosikletlerde ve otomobillerde kullanılabilecek aksiyon kameralarından olan SJ4000 Air modeli, motosikletlerinde kullanmak için uygun fiyatlı bir kamera arayanlar için uygun bir seçenek. 1400 TL civarı bir fiyatı olan kamera 4K özelliğine sahip ve modele bağlı olarak belli derinliklere kadar su geçirmez. Kameralar ayrıyeten şarj kablosu olan araçlarda da kullanılabiliyor.

En teknolojik motosiklet aksesuarlarına MotoBike 2023’te baktık!

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir