featured

Erdoğan’ın yayında kullandığı “montaj” ifadesi Kılıçdaroğlu’nun avukatını harekete geçirdi: Şikayet dilekçelerimizi verdik

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Millet İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun avukatı Celal Çelik, Kılıçdaroğlu hakkında yapılan montaj görüntülerle ilgili olarak Twitter hesabından açıklama yaptı.

KILIÇDAROĞLU’NUN AVUKATI: ŞİKAYET DİLEKÇELERİMİZİ VERDİK

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın mitinglerde izlettiği görüntü ile ilgili olarak dün katıldığı canlı yayında “Montaj, lakin şu, ancak bu PKK’lılar görüntülerle bunlara takviye verdiler” tabirini kullanması üzerine harekete geçen Çelik paylaşımında şu sözleri kullandı; “Montaj görüntü ve görselleri paylaşan, üreten, dahası ürettirenlerle ilgili olarak gereğini yapıyoruz! Şikayet dilekçelerimizi verdik, vermeye de devam edeceğiz! Böylesi alçaklıkların hesabı elbette sorulacak! Hiç kimsenin yanına kâr kalmayacak.”

Kemal Kılıçdaroğlu’nun avukatı Celal Çelik.

ERDOĞAN CANLI YAYINDA “MONTAJ” SÖZÜNÜ KULLANDI

Cumhurbaşkanı Erdoğan dün akşam katıldığı canlı yayında “Kılıçdaroğlu’nun Kandil’dekilerle görüntü çekimleri var. Bunları yayınladılar. Haydi, haydi tipi. Anladınız mı? Ancak montaj, lakin şu, lakin bu PKK’lılar görüntülerle bunlara takviye verdiler” tabirini kullanmıştı.

Kaynak: ANKA / Yeni
Erdoğan’ın yayında kullandığı “montaj” ifadesi Kılıçdaroğlu’nun avukatını harekete geçirdi: Şikayet dilekçelerimizi verdik

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir