featured

Everdream Valley PC ve PlayStation’da bugün çıkış yapıyor

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Çiftliğe Hayat ve Çekicilik Getirin

Bu küçük çiftliğin çok fazla ilgiye gereksinimi var. Yetiştirilecek çok çeşitli meyve ve sebzeler ve yetiştirilecek geniş bir hayvan koleksiyonu. Ekinlerinizi koruyun, hayvanlarınızı memnun edin ve çiftliğinizi onarmak ve genişletmek için kaynakları toplayın.

Bir Hayvan Cenneti Yaratın

Everdream Valley’de huzuru bozan çok az insan var, bu yüzden hayvanlar burada gelişiyor. Domuzlar, inekler, tavuklar, ördekler, keçiler, alpakalar… liste uzar sarfiyat. Her yaratık (vahşi ve evcil), çiftliğinizde eşsiz bir tesire sahiptir. Everdream Valley büsbütün hayvanlara bakmakla ilgilidir, bu yüzden en sevdiğiniz inek Bessie’yi asla hamburger köftesine dönüştürmeyeceğinizden emin olabilirsiniz.

Fluffy Sidekicks’in En İyisi

Yanında her vakit sağlam köpek arkadaşın olacak. 10 farklı çeşit ortasından seçim yapın ve gütme, izleme, hazine bulma ve daha fazlası üzere mevzularda yardımcı olması için en yeterli tomurcuğunuzu eğitin. Bir de kedi var. Onu kazan ve tahminen karşılığında senin için de bir şeyler yapar. Tahminen.

Sihir Geceleri Ortaya Çıkıyor

Geceleri vadinin büyüsü ortaya çıkıyor ve düşleriniz, eşsiz küçük oyunlar aracılığıyla çiftlikteki birçok hayvandan biri olmanızı sağlıyor. Her birinin kendi özel mükafatı yahut sonraki gün çiftliğinizde tesiri vardır.

Rahat Bir Macera Sandbox’ı

Vadideki yaz günleriniz yalnızca çiftliğe bakmaktan ibaret değil. Daha yapacak çok şey var! Geceleri kamp yaparak, ağaç konut inşa ederek, böcek yakalayıp toplayarak, balığa çıkarak, yeni kıyafetler alarak, yemek yaparak, fotoğraf çekerek, mobilya inşa ederek, hazine avına çıkarak geçirin. Her macera size çiftliğinizi daha da büyütmenize yardımcı olacak bir şeyler verir.

Everdream Valley PC ve PlayStation’da bugün çıkış yapıyor

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir