featured

Fenerbahçe’nin forma sponsorları belli oldu mu? Fenerbahçe’nin yeni forma göğüs sponsoru kim? Fenerbahçe’nin formasında hangi markalar var?

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Fenerbahçe‘nin forma göğüs sponsoru değişti. Sarı-lacivertli kulüpten yapılan açıklamada, “2018-19 döneminden bu yana AVIS markası ile Profesyonel Erkek Futbol Ekibimizin ana sponsoru olan Otokoç Otomotiv AŞ., 2023-24 futbol döneminde dayanağına OTOKOÇ markası ile devam edecektir.” tabirleri kullanıldı. Pekala, Fenerbahçe’nin forma sponsorları muhakkak oldu mu? Fenerbahçe’nin yeni forma göğüs sponsoru kim? Fenerbahçe’nin formasında hangi markalar var?

FENERBAHÇE’NİN FORMA SPONSORLARI AŞİKÂR OLDU MU?

Fenerbahçe’den yapılan açıklamada, “Profesyonel Erkek Futbol Grubumuzun, Puma tarafından hazırlanan 2023-24 futbol dönemi formalarında sponsorlarımız şu formda olacaktır; Formalarımızın göğüs kısmında OTOKOÇ, sağ kolunda SAFİPORT, sol kolunda NESİNE.COM, sırt kısmında ise HALLEY logoları yer alacaktır.

AVIS SPONSORLUĞU SONA ERDİ

2018-19 döneminden bu yana AVIS markası ile Profesyonel Erkek Futbol Ekibimizin ana sponsoru olan Otokoç Otomotiv AŞ., 2023-24 futbol döneminde takviyesine OTOKOÇ markası ile devam edecektir. 2009-2010 döneminden bu yana forma sırt sponsorumuz olan ÜLKER, HALLEY markası ile 2023-24 döneminde da formalarımızın sırtında yer alacaktır.

SAFİPORT FUTBOL GRUBUNA DA DAYANAK VERECEK

2023-24 futbol döneminde formalarımızın sağ ve sol kolu için iki başka sponsorluk muahedesi yapılmıştır. Bu muahedeler kapsamında Kulübümüze 2021-22 döneminden bu yana farklı branşlarda sponsorluk takviyesi veren SAFİPORT, 2023-24 futbol döneminde Futbol Grubumuzun forma kol sponsoru olmuştur. SAFİPORT logosu 2023-24 dönemi boyunca formalarımızın sağ kolunda yer alacaktır.

KOL SPONSORU TIPKI KALDI

2021-22 döneminden bu yana forma kol sponsorumuz olan NESİNE.COM’ un logosu 2023-24 futbol döneminde da formamızın sol kolunda yer almaya devam edecektir. Futbol Kadromuzun şort sponsorları AYGAZ ve PASHA ile 2023-24 futbol döneminde da işbirliğimiz devam etmektedir. Değerli formalarımızın modülü olarak Kulübümüzün yanında olan tüm sponsorlarımıza eşsiz dayanakları için sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Fenerbahçe’nin forma sponsorları belli oldu mu? Fenerbahçe’nin yeni forma göğüs sponsoru kim? Fenerbahçe’nin formasında hangi markalar var?

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir