featured

Göç İdaresi Başkanlığı’na Atilla Toros atandı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bazı kamu kurum ve kuruluşlarına ait atama ve misyondan alma kararları, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla Resmi Gazete’de yayımlandı. Karara nazaran, İçişleri Bakanlığı Göç Yönetimi Başkanlığına Mülkiye Başmüfettişi Atilla Toros, Lider Yardımcılıklarına Beşiktaş Kaymakamı Lider Bakan ile Mülkiye Başmüfettişi Hüseyin Kök atandı.

KURUM İÇİ ATAMALAR

Yabancılar Genel Müdürlüğüne Beğenilen Özkorul, Memleketler arası Muhafaza Genel Müdürlüğüne Bayram Yalınsu, Ahenk ve İrtibat Genel Müdürlüğüne İstanbul Vali Yardımcısı Yaşar Aksanyar, Sistemsiz Göçle Çaba ve Hudut Dışı İşleri Genel Müdürlüğüne Ramazan Seçilmiş, İdare Hizmetleri Genel Müdürlüğüne ise Mustafa Fırat Taşolar getirildi.

Atilla Toros

ESKİ BAKAN YARDIMCISI ÇATAKLI, BAŞMÜFETTİŞ OLDU

İçişleri Bakanlığı Vali-Mülkiye Başmüfettişliklerine İsmail Çataklı ve Mahmut Çuhadar, Türkiye Raylı Sistem Araçları Sanayii AŞ Genel Müdürlüğünde açık bulunan İdare Konseyi Üyeliklerine İrfan İpşir, Ömer Abdullah Karagözoğlu, Murat Baştor, ve Enver Mamur atandı.

GÖREVDEN ALINANLAR

Kültür ve Turizm Bakanlığı Kütüphaneler ve Yayımlar Genel Müdür Yardımcısı Ali Odabaş ile İçişleri Bakanlığı Göç Yönetimi Başkanlığı Rehberlik ve Kontrol Lideri Hacı Mehmet GÜRLEK, vazifeden alındı.

Kaynak: AA / Aktüel
Göç İdaresi Başkanlığı’na Atilla Toros atandı

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir