Browsing: Gündem

Seçim çalışmalarını kapı kapı gezerek sürdüren AK Parti Dilovası Belediye Lider adayı Ramazan Ömeroğlu, gün uzunluğu vatandaşlarla bir ortaya gelerek dayanak aradı.

Darıca Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Darıca Belediye Lider Adayı Muzaffer Bıyık, vatandaşlarla iç içe olmayı sürdürüyor. Darıcalıları bir an olsun yalnız bırakmayan Lider Muzaffer Bıyık, “Bizim yerimiz her vakit vatandaşımızın yanı” dedi.

Cumhur İttifakı AK Parti Çayırova Belediye Lider Adayı ve Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, iftar sonrasında çay ocaklarını ziyaret etti ve burada vakit geçiren Çayırovalılarla sohbet etti. Çiftçi, burada sohbet ettiği Çayırovalıların sorularını yanıtlarken, gelecek devir hayata geçireceği çalışmalardan da kelam etti.

Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı Ramazan ayını ağır bir program temposu ile geçiriyor Lider Pekyatırmacı, Ramazanın gündüzünde Selçuklu’nun her köşesine esnaf ve vatandaşlara ziyaretler gerçekleştirirken, Ramazan akşamlarında da iftar ve teravih buluşmaları ile  ilçe sakinleriyle bir ortaya gelmeye itina gösteriyor.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle sıhhat çalışanlarıyla buluştu. Lider Böcek, Akdeniz Üniversitesi Rektörü Özlenen Özkan ve takımını, akabinde Büyükşehir Belediyesi’ne ilişkin Kepez’de hizmet veren Sıhhat Merkezi çalışanlarını ziyaret etti. Lider Böcek, “Büyük bir özveri ve fedakarlıkla çalışan tüm sıhhat kahramanlarımızın Tıp Bayramı’nı kutluyorum” dedi.

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Çıralı’da yaşayan vatandaşlar için iftar yemeği organize etti. Ulupınar Mahallesi’ne bağlı Çıralı’da, Çıralı Mescidi yanında organize edilen iftar yemeğine çok sayıda vatandaş katıldı.

Kemer Belediyesi Zabıta Müdürlüğü takımları Ramazan ayı nedeni ile ilçede faaliyet gösteren fırın ve pastanelere yönelik olarak sürdürdüğü rutin denetimleri artırdı.

Körfez Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Şener Söğüt’ün Hacı Osman Mahallesi’ndeki seçim ofisi açılışı adeta miting havasında geçti. Açılışa geçmiş devir Başbakan Yardımcısı ve Kocaeli Milletvekili Fikri Işık da katıldı

Seçim çalışmaları kapsamında Üstpark Afraze Sitesi sakinleri ile bir ortaya gelen Başiskele Belediye Başkanı Yasin Özlü, yeni periyotta gençlere yönelik yatırımların süreceğini, gençliğe yatırıma devam edeceklerini söyledi.

31 Mart lokal seçim çalışmalarına devam eden Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, gençlerden büyük ilgi ve takviye görüyor.