EYT’de son dakika kararı AK Parti uyurdu EYT düzenlemesi ertelendi

Milyonlarca insanın beklediği EYT düzenlemesinde tam sona gelindi derken AK Parti’den son dakika açıklaması yapıldı. EYT düzenlemesi ile ilgili takvimin Meclis’te ocak ayında başlayacağını açıklandı. Gözler Cumhurbaşkanı Erdoğan’da son sözü Erdoğan söyleyecek.

Fuat Oktay’dan Kılıçdaroğlu’na sert tepki! ‘FETÖ’cülere sahip çıkan sizsiniz, biz o hainlere dünyanın her yerini dar ediyoruz’

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, “FETÖ, DHKP-C, PKK/YPG her türlü eli kanlı örgütle mücadelemizi sürdürüyoruz. FETÖ’nün siyasi ayağından söz edenler oldu; FETÖ ile kol kola olan sizsiniz! FETÖ’cülere sahip çıkan sizsiniz! Biz o hainlere dünyanın her yerini dar ediyoruz! Sizin Genel Başkanınız bu hainlere af vaat ediyor, FETÖ’nün siyasi ayağını görmek istiyorsanız ona bakacaksınız” dedi.

Ucuz kasko yaptırmanın yolu! Fiyatlar uçtu bunu yapın 14 bin lira yerine 6 bin liraya kasko yaptırın

TÜRKİYE’de araç sahipleri kaskoda yüzde 280 zammı görünce şoke oluyor. 2021 yılında 5 bin liraya kasko yaptıranlar bu sene 19 bin liraya ancak yaptırabiliyor. Peki, kasko fiyatını düşürmenin yolu var mı? Evet ucuza kasko yaptırmanın yolu var. Aslında kasko için bu paraları ödemeniz gerekmiyor. 14 bin lira yerine kaskoya 6 bin lira verebilirsiniz. Ucuza kasko yaptırmanın yolu da teminatlardan geçiyor.