featured

Hatayspor için Mersin’de yeni futbol sahaları yapılıyor

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kahramanmaraş merkezli depremlede tesisleri ziyan gören Hatayspor için Mersin‘in Faziletli ilçesinde 40 dekarlık alanda yapımına başlanan 2 futbol alanının altyapı çalışmaları tamamlandı.

Hatayspor Mali ve İdari İşlerden Sorumlu Lider Vekili Aydın Toksöz ile Hatayspor Stadyum ve Hataystore’den sorumlu yönetici Selçuk Akıllı, Mersin Valisi Ali Hamza Pehlivan’ı ziyaret etti. Ziyaret sırasında önümüzdeki Muhteşem Lig döneminde maçlarını Mersin’de oynayacak Hatayspor’a Faziletli ilçesindeki tahsis edilen tesislerle ilgili görüşme yapıldı.

Hatayspor’un Avrupa’nın birinci, dünyanın 3’ncü en büyük ‘Atış Poligonu’ olan tesislerde ağırlanacağını belirten Vali Pehlivan, “Gençlik ve Spor Bakanlığımızın oluruyla, Hatayspor’a tahsis ettiğimiz 40 dekar alan üzerindeki 2 futbol alanının altyapı çalışmalarını tamamladık. Alanların üst yapı çalışmasını da Türkiye Futbol Federasyonu tarafından yapılacak ve inşallah döneme yetiştirilecek. Konaklamayı, idmanlarını Faziletli  Atış Poligonu tesislerinde yapacak olan Hatayspor maçlarını ise Mersin Kent Stadyumumuzda gerçekleştirecek. Zelzeleden etkilenen,can kayıpları olan,tesisleri yıkılan Hatayspor’u i misafir edecek olmaktan ötürü Mersin olarak ziyadesiyle memnuniyet duyuyoruz” dedi.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Mustafa Ercan – Spor
Hatayspor için Mersin’de yeni futbol sahaları yapılıyor

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir