featured

Hayatımıza dokunan teknolojilerin derin tarafında neler oluyor?

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Teknopark İstanbul Genel Müdürü Bilal Topçu ile hayatımıza dokunan teknolojilerin derin taraflarını konuştuk. Cube Beyoğlu ve 3. Etap Ofisler ne sunuyor?

Hayatımıza dokunan teknolojilerin derin tarafında neler oluyor?

Teknopark İstanbul web sitesine ulaşmak için
Bilal Topçu Instagram hesabına ulaşmak için

Teknopark İstanbul 3. etap yeni ofisleri, 65.000 m² alana şurası, 50 metrekareden 3.200 metrekareye kadar farklı büyüklükte ofislerin yer aldığı, yerleşkenin en büyük binası olma özelliği taşıyan yeni Ar-Ge binasıdır. Hem Teknopark İstanbul içerisinde büyümek isteyen firmalara hem de dışarıdan Teknopark İstanbul’a girmek, burada projelerini yürütmek isteyen teknoloji firmalarına yer verilecektir.

İçinde bulunduğu güçlü ekosistem, sunduğu sektörel ve akademik iş birliği fırsatlarının yanı sıra ıslak hacimli ve çeker ocaklı laboratuvarları, depo alanı, çok gayeli salon, konferans salonları üzere toplumsal imkanları ve Ar-Ge firmalarının farklı mekansal gereksinimlerini karşılayacak esnek tasarım unsurlarıyla oluşturulmuştur.

Sürdürülebilirlik kriterleri dikkate alarak tasarlanan bina, etrafa hassas, dönüştürülebilir yapıya sahip, kendi gücünün değerli bir kısmını güneş gücüyle kendisi karşılayabilecektir. Derin Teknoloji Merkezi Teknopark İstanbul, yer aldığı büyük Teknoloji Üçgeni içindeki pozisyonunu 3. etabıyla daha da genişletecektir.

Hayatımıza dokunan teknolojilerin derin tarafında neler oluyor?

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir