featured

Hayranları mutlu: Popüler dizi için yeni sezonlar yolda!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Netflix’in en tanınan üretimleri ortasında yer alan The Witcher için hayranlarını sevindirecek güzel haber geldi. O denli ki dizinin üçüncü dönemi yakında seyirciyle buluşacakken, dördüncü ve beşinci dönemi onaylandı. İşte ayrıntılar…

The Witcher dizisinin dördüncü ve beşinci dönemi onaylandı!

Geçtiğimiz aylarda dizinin direktörü Stephen Surjik, The Witcher’ın dördüncü döneminin planladığını açıklamıştı. Alışılmış bu yalnızca plandı. Yani kesin denemezdi. Dizinin hayranlarında heyecan yaratan bu açıklamanın akabinde bugün, The Witcher’ın kast direktörü, dördüncü ve beşinci dönemin geleceğini onayladı.

The Witcher‘ın kast direktörü Sophie Holland, bir röportajda şunları söyledi; “Liam Hemsworth ile dördüncü dönemin çekimlerine başlamak üzereyiz ve kısa bir boşluk olacak, sonra direkt beşinci döneme geçeceğiz.“.

Aslında burada Liam Hemsworth’un diziye dahil olması hakkında açıklamaya yapan Sophie Holland, bu sırada The Witcher’ın en az iki dönem daha devam edeceğini de resmen doğrulamış oldu. Alışılmış bu, yeni dönemleri Netflix’in de onayladığı manasına geliyor.

Dördüncü dönem için çekimlerin ne vakit başlayacağı şimdilik bilinmiyor. Lakin direktörün açıklamasına nazaran yakında vakitte başlayacak. Ortada birkaç yıllık bekleme mühleti olacağı iddia ediliyor.

Tüm bunların yanı sıra, The Witcher dizisinin üçüncü dönemi da yakında seyirciyle buluşacak. İki part halinde yayımlanacak bu dönemin birinci kısmı 29 Haziran’da, ikinci kısmı ise 27 Temmuz tarihinde yayımlanacak.

The Witcher konusu ve oyuncu kadrosu

Andrzej Sapkowski tarafından yazılan tıpkı isimdeki kitaptan uyarlanan The Witcher dizisi, kıtadaki farklı krallıklar, yaratıklar, büyücüler ve Witcher ismi verilen genetik olarak değiştirilmiş canavar avcılarıyla dolu bir dünyada geçer.

The Witcher dizisinin oyuncu takımı ise şu biçimde;

  • Liam “Rivyalı Geralt” Hemsworth
  • Anya “Yennefer” Chalotra
  • Freya “Ciri” Allan
  • Joey “Dandelion” Batey
  • Anna “Triss” Shaffer
  • MyAnna “Tissaia” Buring
  • Eamon “Cahir” Farren

Peki sizler bu bahis hakkında neler düşünüyorsunuz? The Witcher dizisini nasıl buluyorsunuz? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Hayranları mutlu: Popüler dizi için yeni sezonlar yolda!

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir