featured

Haziran 2023 PlayStation Plus oyunları açıklandı! Toplam değeri 1567 TL

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Her ay PS4 ve PS5’teki PlayStation Plus abonelerine fiyatsız olarak oyunlar veren Sony, Haziran 2023’te kullanıcılarına 1567 TL kıymetinde üç adet PlayStation oyunu verecek.

HAZİRAN 2023 PLAYSTATION PLUS OYUNLARI

Bugün, Haziran ayı PlayStation Plus Aylık Oyunlarını tanıtmaktan memnunluk duyduğunu açıklayan Sony Interactive Entertainment İçerik Edinme ve Operasyon Yöneticisi Adam Michel, “NBA 2K23, Jurassic World Evolution 2 ve Trek to Yomi’den oluşan Aylık Oyunlar serisi, 6 Haziran Salı gününden 3 Temmuz Pazartesi gününe kadar PlayStation Plus üyelerine açık olacak.” kelamlarına yer verdi.

  • NBA 2K23 – 849,00 TL
  • Jurassic World Evolution 2 – 529,00 TL
  • Trek to Yomi – 189,00 TL

PlayStation Plus üyelerinin oyun kütüphanelerine GRID Legends, Chivalry 2 ve Descenders’ı eklemek için 6 Haziran Salı gününe kadar mühletleri var.

NBA 2K23 | PS4 & PS5

Sınıfının en yeterlisi görsel sunum, aktüel takımlar ve tarihi gruplarla oyun, NBA 2K23’te olduğu kadar gerçek ve eksiksiz hissetmemişti. En sevdiğiniz NBA ve WNBA grupları ve yıldızları olarak yarışın ve gerçekçi oynanışın tepesini yaşayın. Dünyanın en düzgün oyuncularına karşı kendinizi kanıtlayın ve MyCAREER’da yahut The W. Pair’de yeteneklerinizi MyTEAM’de vakitsiz efsanelerle sergileyin. Bir GM olarak kendi hanedanlığınızı kurun yahut MyNBA’de Komiser olarak ligi yeni bir tarafa götürün. PlayStation Plus üyeleri ayrıyeten oyun içinden özel aylık MyTEAM paketlerine de erişebilir.

Jurassic World Evolution 2 | PS4 & PS5

Frontier’in 2018 idare simülasyonu Jurassic World Evolution’ın bu devamında geçmişin kusurlarından kaçının ve dinozorlar ve ziyaretçiler için kendi Jurassic World’ünüzü oluşturun. Heyecan verici yeni özellikleri, dört ilgi cazip oyun modunu ve hayranlık uyandıran dinozorlardan oluşan genişletilmiş bir listeyi deneyimleyin. Jurassic World: Fallen Kingdom’ın dünyayı sarsan olaylarından sonra geçen ilgi cazip ve yepyeni bir Jurassic World anlatısına kendinizi kaptırın. Dr. Ian Malcolm (Jeff Goldblum tarafından seslendirildi) ve Claire Dearing (Bryce Dallas Howard tarafından seslendirildi) dahil olmak üzere sinemaların ikonik karakterleriyle birlikte çalışın ve şu anda ABD’de yayılan yırtıcı dinozorları denetim etme, muhafaza ve denetim altına alma gayretlerine öncülük edin.

Trek to Yomi | PS4 & PS5

Trek to Yomi, Hiroki’nin berbatlığın güçlerine karşı düşüşü sırasında büyüleyici bir öyküsünü takip eden ultra stilize bir sinematik aksiyon-macera oyunudur. Muhafazaya yemin ettiği insanları kurtarmak için verdiği başarısız vaadi yerine getirmek için kahramanca dönüşünü deneyimleyin. Ölmekte olan Efendisine bir yemin olarak, genç kılıç ustası kasabasını ve sevdiği insanları tüm tehditlere karşı koruyacağına yemin eder. Trajedi ile karşı karşıya kalan ve misyona bağlı olan yalnız samuray, kendisiyle yüzleşmek ve ileriye yanlışsız yoluna karar vermek için hayat ve vefatın ötesine geçmelidir.

Haziran 2023 PlayStation Plus oyunları açıklandı! Toplam değeri 1567 TL

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir