Hem uygun fiyatlı hem de yaz ayları için en mantıklı telefonlar!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yazın gelmesiyle birlikte akıllı telefonların kullanma sıklığı da artıyor. Bilhassa tatil ve seyahatler nedeniyle yeterli bir kameraya ve güzel bir batarya ömrüne sahip modellerin kıymeti daha da artıyor. İçeriğimizde bu maksada uygun, Easycep üzerinden alabileceğiniz modelleri listeledik.

Tatil paylaşımlarınızı uçuracak telefonlar!

iPhone 13 Pro Max

Profesyonel düzeyde fotoğraf çeken şahıslara hitap eden telefon, üçlü bir kamera dizilimi kullanıyor. Bunlar; 12 Megapiksel geniş açı kamerası, 12 Megapiksel telefoto lens ve son olarak yeniden 12 Megapiksel ultra geniş açı. Öz çekim kamerasına baktığımızda ise yeniden 12 Megapiksel çözünürlüğe sahip bir lens bizleri karşılıyor.

Samsung Galaxy S20 FE

Akıllı telefonun ardında üçlü bir kamera dizilimi yer alıyor. Samsung Galaxy S20 FE’nin ana kamerası 12 megapiksel çözünürlüğünde ve f/1.8 diyafram pahasına sahip. Geriye kalan kameralardan geniş açılı kamera 12 megapiksel çözünürlüğünde ve f/2.2 diyafram kıymetine sahip ve son kamera olan telefoto kamera da 8 megapiksel çözünürlüğe ve f/2.4 diyafram pahasına sahipler.

Ön kamera ise 32 megapiksel çözünürlüğünde, f/2.2 diyaframa sahip bir paha ile karşımıza çıkıyor. Telefonun batarya tarafında ise 4.500 mAh büyüklüğünde bir batarya ile karşımıza çıkıyor ve 25W gücünde bir adaptör ile şarj oluyor. Telefon 15 Watt gücünde de kablosuz şarj olabiliyor.

Xiaomi Mi 11 Lite

Üçlü kamera dizilimine sahip aygıtta 64 Megapiksel geniş açılı ana kamera ve 8 Megapiksel ultra geniş açılı kamera yer alıyor. Ayrıyeten bunlara 5 Megapiksel makro kamera eşlik ediyor. Öntarafta ise 20 Megapiksel özçekim kamerası yer alıyor. 4,250 mAh pil kapasitesine sahip Xiaomi Mi 11 Lite aygıtı 33W süratli şarj sistemi ile destekleniyor.

Omix X500

Arkada dörtlü kamera dizilimi ile gelen aygıtlarda yapay zekâ dayanaklı AI 96 Megapiksel ve AI 108 Megapiksel çözünürlüğün yanı sıra geniş açı, makro ve alan derinliğini birleştirerek taşınabilir fotoğrafçılığa yeni bir bakış açısı getiriyor. Ön tarafta 16 Megapiksel özçekim kamerası yer alıyor. Aygıt, 5.000 mAh’lık bir bataryaya sahip.

Hem uygun fiyatlı hem de yaz ayları için en mantıklı telefonlar!

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir