featured

Hırsıza yaptığı uyarı şaşırttı! Yazıyı okuyanlar büyük şaşkınlık yaşıyor

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

6 Şubatta meydana gelen sarsıntıda Adıyaman’da binlerce bina yıkılmış ve binlerce vatandaş ise enkaz altında kalarak hayatını kaybetmişti. Zelzele sonrası ağır hasar, orta hasarlı ve az hasarlı konutlarda çok sayıda hırsızlık olayları ise yaşanmıştı. İş yerinin bulunduğu binada ağır hasar alan ve tekraren kimliği meçhul şahıslar tarafından soyulan Faruk Yaldız, hırsızlara güvenlik ihtarında bulundu.

“BOŞUNA İÇERİ GİRME”

Faruk Yaldız, “Sayın hırsız kardeş, içeride çalınacak bir şey kalmadı. Boşuna içeri girme, bina ağır hasarlı” yazılı bir ikazda bulundu. Yaldız, hırsızlara yaptığı ikaz yazılarını da bina içerisine ve önüne koydu.

“BİZE YARAYACAK BİR ŞEY KALMADI”

Ağır hasarlı binanın alt kısmında bulunan iş yerinden belli aralıklarla iş yeri materyallerinin çalındığını belirten Faruk Yaldız, “Bizler sarsıntıda insanları canlı kurtarmanın peşine düşmüşken hırsızlar ise kendi işinin peşine düştü. İş yerimizde ne var ne yok hepsini çaldılar. Her geldiğimde bir şeyler çalınmıştı. Bu olaylara karşı dayanamadım, iş yeri içerisine ve dışına levhalar astım. Bu biçimde hırsızları uyarmak istedim. İş yerinde terazi, doğalgaz saati, elektrik kablo tesisatımız tam çalındı, ofis ofis mobilyalarımızın hepsi çalındı. Kameralarımız çalındı, masa sandalyemiz çalındı, buzdolabı ve ocağımız çalındı. Bize yarayacak bir şey kalmadı” diye konuştu.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Cihan Kizir – Şimdiki
Hırsıza yaptığı uyarı şaşırttı! Yazıyı okuyanlar büyük şaşkınlık yaşıyor

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir