featured

HÜDA PAR’ın kendisi hakkında suç duyurusunda bulunmasına Akşener’den ilk yorum

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İyi Parti Genel Lideri Meral Akşener Çekmeköy’de bir fabrikayı ziyaret etti. Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Akşener, HÜDA PAR’ın kendisi hakkında hata duyurusunda bulunmasına da değindi. Akşener, bahisle ilgili yöneltilen bir soruya, “Evet, bir kabahat duyurusu. Yani, o benim için erdem madalyasıdır” cevabını verdi.

AKŞENER NE DEMİŞTİ?

Akşener katıldığı bir televizyon programında HÜDA PAR Genel Lideri için “Kadını sahiplendirmekten bahsediyorlar. Hayvan mıyız biz? Sahiplendirilen bayan ya bu ne demek? Artık küfredeceğim, dangalak diyeyim haydi. Seni sahiplendirelim? O denli bir adamsın demek ki? Bu türlü bir durum olabilir mi?” tabirlerini kullanmıştı.

KILIÇDAROĞLU – ÖZDAĞ GÖRÜŞMESİ

Kılıçdaroğlu ile Özdağ ortasındaki görüşmeler ve mutabakat metnine de değinen Akşener, “Hayır daha gelmedi. Şimdi gelmedi. Artık her ikisi o mutabakat metninin üzerinde fikirlerini muhtemelen birleştirdikten sonra, başka Genel Liderlere da iletilecektir muhtemelen. Münasebetiyle bir bilgim yok. Zira ben görüyorsunuz çalışıyorum. Geldiği vakit fikrimi söylerim lakin tekrar söylüyorum; Sayın Özdağ’ın sığınmacılar konusunda, işte 4 unsur konusunda anayasanın değiştirilemez 4 unsuru konusunda, 66 husus konusunda Millet İttifakı’nın mensuplarının, bileşenlerinin, paydaşlarının bir itirazı yok. Esasen bizim parlamenter sisteme geçiş konusundaki mutabakat metnimizde de bu türlü bir durum yok. Hasebiyle uzlaşacaklarına eminim” sözlerini kullandı. Akşener, Deva Partisi ve Gelecek Partisi’nin itirazı olduğu söylentisiyle ilgili soruya ise, “Onları bilmiyorum. Hakikaten bilgim yok. Yani beraberiz ya, bir arada geziyoruz yani, fırsat yok” biçiminde konuştu.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Şimdiki
HÜDA PAR’ın kendisi hakkında suç duyurusunda bulunmasına Akşener’den ilk yorum

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir