featured

İki yıldır erkek sandığı sevgilisinin yalanını anlayınca soluğu mahkemede aldı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İngiltere’nin Shropshire bölgesinde Blade Silvano ismindeki 40 yaşındaki bayan, partnerini tam iki yıl boyunca erkek olduğunu söyleyerek kandırdı. Mağdur bayan, Blade Mendez isminde bir adamla cinsel ilgiye girdiğini düşündüğünü ve bir bayanla asla cinsel bağ düşünmediğini söyledi.

“GENİTAL BÖLGESİNE YAKLAŞMAMA MÜSAADE VERMEZDİ”

Birliktelikleri sırasında Silvano’nun kendisinin gözlerini bağladığını söyleyen mağdur bayan, şöyle konuştu: “Penetrasyonun gerçekleştiğine bakmama asla müsaade vermezdi. Ne vakit ilerlemeye çalışsam beni geri çevirir ve iterdi. Genital bölgesine yaklaşmama müsaade vermezdi ve cinsel organını asla görmedim.

“OYUNCAKLAR KULLANIYORDU”

Üzerimde yetişkin oyuncakları kullanıyordu, başka türlüsüne müsaade vermiyordu. Bana erkek olduğunu söyledi ve ben de bu yüzden onunla münasebet yaşamayı kabul ettim. Bir bayanla cinselliği asla düşünemem.”

Savunma yapan Silvano ise bağlantının başından beri cinsiyeti konusunda dürüst olduğunu ve doğum evrakında ‘kadın’ yazmasına rağmen kendisini bu halde tanımlamadığını ileri sürdü. Heyete ‘panseksüel’ (Cinsiyet kimliklerinden bağımsız bir alaka akımı) olduğunu söyleyen Silvano’nun, hususla ilgili bir tez hazırladığı söylemi mahkemede alay konusu edildi.

İki yıldır erkek sandığı sevgilisinin yalanını anlayınca soluğu mahkemede aldı

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir