iPhone 15 çıkmadan önce eski iPhone’u ne yapalım?

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

2018 yılında Türk tüketicisine yenilenmiş elektronik aygıtları sevdirme vizyonu ile yola çıkan EasyCep, başta cep telefonu olmak üzere, tabletten akıllı saate, bilgisayardan robot süpürgeye kadar uzanan geniş eser yelpazesiyle Türkiye’nin en büyük yenilenmiş elektronik eser marketi olarak faaliyet gösteriyor. SDN Kurucusu Hakkı Alkan, elinizdeki eski telefonunuzu en yeterli biçimde nasıl değerlendirebileceğinizi Easycep Yenileme Merkezi’nde kademe evre inceledi.

iPhone 15 çıkmadan evvel eski iPhone’u ne yapalım?

Mal Kabul / Kargo Alanı, aygıtını satan yahut alan müşterilerin aygıtlarının geldiği nokta. Burada, aygıtlar Easycep’e satılır ve mal kabulde bulunan üretim bandına yerleştiriliyor. Akabinde, inceleme, test ve derecelendirme süreçleri için uygun yönlendiriliyor.

Bu süreçler tamamlandıktan ve aygıtın mevcut durumu belirlendikten sonra teknisyen grubuna teslim ediliyor. Teknisyen takımı, eserlerin yenileme sürecini tamamlar ve gerekli testleri yapıyor. Daha sonra, aygıtlar kutulanır ve mal kabul / kargo alanına teslim ediliyor.

Bu halde, eserler yenilenmiş halde müşterilere sunulmak üzere hazır hale getiriliyor. Son adımda, Satış Sonrası Hizmetler takımı devreye giriyor ve satılan yahut alınan tüm eserler için takviye sunuyor. Bu takımın misyonu, müşterilere teknik takviye, garanti hizmetleri ve başka satış sonrası gereksinimlere yönelik tahliller sunuyor.

Bu süreçler, aygıtların satış öncesi ve satış sonrası basamaklarında müşterilere en güzel hizmeti sunmak maksadıyla birbirini tamamlayan adımlardan oluşuyor. Mal kabul, inceleme, yenileme, kutulama ve satış sonrası takviye üzere evreler, müşterilerin aygıtlarını inançla satın alabilecekleri ve muhtaçlık duyduklarında dayanak alabilecekleri bir sürecin modülü.

iPhone 15 çıkmadan önce eski iPhone’u ne yapalım?

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir