featured

İzmir Büyükşehir Belediyesi Ampute Futbol Takımı Antrenörü Mısır Milli Takımı’nda

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Ampute Futbol Kadrosu Antrenörü Cihan Uyanık, Afrika Uluslar Kupası’na katılacak Mısır Ampute Futbol Ulusal Ekibi’nde antrenörlüğe getirildi.

İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Ampute Futbol Ekibi Antrenörü Cihan Uyanık, 28 Ekim-5 Kasım tarihleri ortasında Mısır’da düzenlenecek Afrika Uluslar Kupası’na katılacak Mısır Ampute Futbol Ulusal Kadrosu’nda antrenörlüğe getirildi. İzmir Büyükşehir Belediyesi tarihinde bir birinci olan gelişme kentte gurur tablosu yarattı. Ayrıyeten ampute futbol tarihinde birinci sefer Türkiye’den bir antrenör, yurt dışında vazife yapmış olacak.

“HEDEFİMİZ BİRİNCİ ÜÇ”

Antrenör Cihan Uyanık, “Türkiye’de ampute futbolunda İzmir’i nasıl güzel bir biçimde temsil ediyorsak birebir anlayış ve disiplini Mısır’da da uygulama emelindeyim. Ekip CEO’su Khaled Abdel Hafeez’in teklifiyle bu vazifeye geldim. Mısır, geçen Afrika Uluslar Kupası’nda yedinci olmuştu lakin şu anki maksadımız birinci üç. Ülkemi ve İzmir’i bu yeni vazifede en yeterli halde temsil edeceğim. Bu yolda bana takviye veren İzmir Büyükşehir Belediyesi Liderimiz Tunç Soyer, Kulüp Liderimiz Ersan Odaman ve yönetici ile idarecilerimize teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Uyanık, 5 Kasım’da sona erecek Afrika Uluslar Kupası şampiyonası akabinde İzmir’e dönerek İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Ampute Futbol Grubu’ndaki misyonunu sürdürecek.

Kaynak: ANKA / Spor
İzmir Büyükşehir Belediyesi Ampute Futbol Takımı Antrenörü Mısır Milli Takımı’nda

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir