featured

Joe Biden’ın oğlunun görüntüleri sızdırıldı! Çıplak kadınlardan, uyuşturucu partilerine kadar ne ararsan var

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Amerika Lideri Joe Biden’ın oğlu Hunter Biden şu sıralar özel hayatıyla ülkenin gündeminde. Biden’ın laptopundan bulunan fotoğraf koleksiyonu geçtiğimiz hafta bir internet sitesi tarafından yayınlandı. Biden’ın uyuşturucu kullandığı anlar ve hayat bayanlarıyla çekilmiş müstehcen fotoğrafları infial yarattı.

ÇIPLAK FOTOĞRAFLARLA DOLU

Fotoğraflar, Biden’ın laptopundan çıkan dijital arşivin taranması sonucu geçen hafta ünlü bir internet sayfası tarafından yayınlandı. Yaklaşık 10.000 fotoğraftan oluşan bu koleksiyon, aile fotoğraflarının yanı sıra uyuşturucu aletleri vekadınlarla dolu otel odalarında çekilmiş çıplak fotoğrafları içeriyor.

UYUŞTURUCU KULLANDIĞI ANLAR DA YER ALIYOR

Yıllarca uyuşturucu bağımlılığıyla gayret ettiğini kabul eden Biden, uyuşturucu madden olan kalemi kamera lensine gerçek tutuyor. Birçok fotoğraf, Hunter’ın Cabo San Lucas, Kosova, Dominik Cumhuriyeti, Çin, Londra, Paris ve Belgrad üzere yerlerde çekildiğini gösteriyor.

KARDEŞİNİN EŞİNİN İMGELERİ DE VAR

Bazı fotoğraflar, Hunter’ın daha sonra sevgilisi olan ölen kardeşi Beau’nun eşi Hallie Biden’ın açık fotoğraflarını içeriyor.

ÇEŞİTLİ SUÇLAMALARLA KARŞI KARŞIYA

Hunter, vergi sahtekarlığı ve silah alım formunda, uyuşturucu kullanımı hakkında palavra söyleme dahil olmak üzere çeşitli suçlamalarla karşı karşıya. Federal savcılar, Hunter’a suçlama getirip getirmeyeceklerini şimdi açıklamadı. Bunun yanında, Hunter ayrıyeten Temsilciler Meclisi Kontrol Komitesi tarafından yürütülen iş süreçlerine ait farklı bir kongre soruşturmasıyla karşı karşıya.

Joe Biden’ın oğlunun görüntüleri sızdırıldı! Çıplak kadınlardan, uyuşturucu partilerine kadar ne ararsan var

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir