Karşıyaka’da Olağanüstü Genel Kurul Talebi

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İZMİR’in en esaslı spor kulübü Karşıyaka‘da 5.5 yıldır vazifede olan idareden inanılmaz genel konsey kararı almasını talep eden Eski Basketbol Şube Lideri İlker Ergüllü öncülüğündeki topluluğun kıymetli isimlerinin seçim baskısı sürüyor. Kulübün şimdiye kadar mali olarak en güçlü aday idaresini bir ortaya toplayan Ergüllü, mümkün bir genel şurada Karşıyaka sevdalısı iş insanları ile birlikte Karşıyaka Spor Kulübü’nün tarihini yine yazmaya hazır olduklarını söyledi. Ergüllü, Karşıyaka’yı ileriye taşıyacak projelere imza atmaya hazır birbirinden pahalı isimlerle görüştüklerini bildirdi.

İlker Ergüllü misyona gelirse idaresinde birlikte hareket ettiği Cenk Karace, Azat Yeşil, Mustafa Karabağlı, Nazım Torbaoğlu, Volkan Sintaç, Mustafa Taşova, Yaşar Taşbunar, Hasan Yıldırım, Mehmet Katmerci, Yener Eyüpoğlu, Rıdvan Gürgönül, Adem Paşalı, Nedim Kalpaklıoğlu, Yücel Yetik, Mehmet Karal, Mehmet Peköz, Hüseyin Kaftan’ın yanı sıra mevcut idarede yer alan birçok ismin de yer alacağı belirtildi. Ayrıyeten topluluğun esaslı ailelerinden Yelkenbiçer ve Sakıpağa Aileleri ile de görüşülerek, birer temsilcinin katılmalarının isteneceği gelen bilgiler ortasında.

DEV İDARE HEDEFİAday idare, Üniversiteli Karşıyakalılar Birliği (ÜNİ-KSK), 1912 Karşıyaka Derneği, Karşıyaka Endüstrici ve İş İnsanları Derneği (KASİAD) ve Bostanlı Esnaf ve Endüstrici İş Adamları Derneği (BESİAD) temsilcilerinin yanı sıra Bertuğ Ösen, Mustafa Özçakar, Özgür İnam, Muhittin Bilget, Mustafa Yavaş, Yansı Eraslan ve Semra Aksu’ya da teklif götürecek. Yeniden topluluğa yakın isimler ortasında yer alan Gökhan Serdar, Sinan Bozdağ, Ersin Koçyiğit, Oktay Yeşil, Özgür Okan, Ahmet Çınar, Hakan İnan, Ziyanur Hasbay, Sinan Atik, İlker Akpınar, Mustafa Giray, Mustafa Karluk, Engin Ceylan, Kaan Avcı, Cem Zeren, Cem Karagözlü, Uluç Serim, Tufan Konuk, Serkan İncekaş, Serdar Işıldar, Haldun Metinler, Hakan Çeliker, Onur Keleş, Emre Akal, Hüseyin Koç, Celal Doğanalp ve Mehmet Doğan’ın da şube idarelerinde ve konseylerde olması planlanıyor. Karşıyaka’nın tanınmış aileleri, eski liderler ve idare konseyi üyelerinden, “Yüksek İstişare Kurulu” oluşturularak, katkılarının kulübe kazandırılması hedefleniyor. TARİHİN EN GÜÇLÜ LİSTESİ PLANLANIYOR

Ergüllü ve arkadaşlarının listesi misyona gelirse tamamı Karşıyakalı, Karşıyaka Spor Kulübü sevdalısı iş insanlarından oluşan idarenin kulüp tarihinin en güçlü idarelerinden olması hesaplanıyor. İzmir’de sanayi, ticaret ve spor topluluğunun öncü isimlerinden Hasan Denizkurdu, Nadir Yorgancılar, Mehmet Ali Kasalı, eski liderler ve yöneticilerin de takviye verdiğinin öğrenildiği yeni oluşumun Karşıyaka’yı sportif ve tesisleşme manasında çağ atlatmayı planladığı öğrenildi. İdare sportif muvaffakiyetin yanı sıra yıllardır yapılamayan yeni stat ve yeni salonu kesinlikle yaptırmayı planladığı belirtildi.


– İzmir

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Spor
Karşıyaka’da Olağanüstü Genel Kurul Talebi

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir