featured

Kılıçdaroğlu, “Vatanını seven sandığa gelsin” diyerek video paylaştı! Sinan Oğan’ın “Olmazsa olmaz” şartına da değindi

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Seçimlerin 2. çeşide kalmasının nihaileşmesinin akabinde Millet İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, adeta 28 Mayıs’a kadar sürecek seçim kampanyasının sinyalini veren bir görüntü paylaştı. Görüntüyü “Türkiye için karar ver” notuyla paylaşan Kılıçdaroğlu, zehir zemberek açıklamalarda bulundu.

“10 MİLYON SİSTEMSİZ MÜLTECİYİ SOKAN ZİHNİYETE VATANI BIRAKMAYACAĞIZ”

Kılıçdaroğlu, açıklamasında şu sözleri kullandı: “Buradan herkese sesleniyorum. Biz bu vatanı sokakta bulmadık. Bugün 10 milyon sistemsiz mülteciyi içimize sokan bu zihniyete vatanımızı bırakmayacağız.

“SINIR NAMUSTUR, BU TÜRLÜ SÖYLEDİK”

Sınır namustur, bu türlü söyledik. Namusumuzu korumaktan aciz, her gün akın akın damarlarımıza sızan bu başıbozuk insan selini seyreden, yarın bir gün on milyondan otuz milyona çıkıp bekamızı tehdit edecek bu mülteci akını karşısında ithal oy ümidi uğruna kılını kıpırdatmayanlara vatanımızı bırakmayacağız.

“KÜÇÜCÜK ÇOCUKLARA GÖZ KOYANLARA VATANIMIZI BIRAKMAYACAĞIZ”

Kadınlara eşya üzere onları sahiplendireceğini söyleyenlere, bayanları domuz bağı ile katledenlere küçücük çocuklara evlatlarımıza göz koyanlara vatanımızı bırakmayacağız.

“RUSYA’NIN GÜDÜMÜNE GİREN ÇAKMA DÜNYA ÖNDERİNE BIRAKMAYACAĞIZ”

Daha düne kadar BOP’un eş lideri olan, şimdilerde ise kapısında el pençe divan durduğu Rusya’nın güdümüne giren çakma bir dünya önderine vatanımızı bırakmayacağız.

“VATANDAŞ CANINDAN OLURKEN ASKERE ‘DUR’ BUYRUĞU VERENLERE BIRAKMAYACAĞIZ”

On binlerce vatandaş zelzelede canından olurken dehşetinden zelzele sabahı askere ‘dur’ buyruğu veren, beşerler enkaz altında yardım beklerken kan satan, çadır satan bu zihniyete vatanımızı bırakmayacağız.

“İŞİNE GELDİ Mİ KÜRT, İŞİNE GELDİ Mİ PKK’LI”

Türkiye Cumhuriyeti’nin vatandaşlarını işine geldi mi Kürt, işine gelmedi mi PKK’lı, işine geldi mi mütedeyyin, işine gelmedi mi FETÖ’cü diye yaftalayan bu zihniyete vatanımızı bırakmayacağız.

“FETÖ İLE İŞBİRLİĞİ YAPANLARA BIRAKMAYACAĞIZ”

Amerika ve FETÖ ile işbirliği yapıp ulusal orduya kumpas kuranlara Balyoz’da Ergenekon’da vatansever subaylarımızı mahpusa tıkanlara ordunun en mahrem yeri olan Kozmik Oda’yı… Evet Kozmik Oda’yı… Namertlere açıp onlarca vatansever istihbaratçının şehit edilmesine neden olanlara vatanımızı bırakmayacağız.

“SURETİ MUHALEFETTEN GÖRÜNENLERLE SİZİ OYALIYORLAR”

Vatanını seven sandığa gelsin. Bu vatanın gerçek sevdalıları, bedel ödeyenler… Türlü palavralarla yanlış algılarla sureti muhalefetten görünenlerle sizi oyalamak istiyorlar.

“VATANINI SEVEN SANDIĞA GELSİN”

Ve siz gençler, ayağa kalkın ayağa! Meyyit toprağını atın üstünüzden. Vatanını seven sandığa gelsin. Sonuna kadar gayret edeceğiz. Kesinlikle fakat kesinlikle kazanacağız. Mutlaka!”

Kılıçdaroğlu, “Vatanını seven sandığa gelsin” diyerek video paylaştı! Sinan Oğan’ın “Olmazsa olmaz” şartına da değindi

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir