featured

Kılıçdaroğlu’ndan Muharrem İnce hakkındaki kaset iddialarına sert tepki: Şantajcılara, montajcılara lanet olsun

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Memleket Partisi Genel Lideri ve Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce hakkında toplumsal medyada kaset argümanları dolaşmaya başladı. İnce, kelam konusu paylaşımlara ait ateş püskürdü.

İNCE: SONUNA KADAR ÇABA EDECEĞİM

İnce Twitter’dan yaptığı açıklamada, “45 gündür düzmece dekontlarla, uydurma dokümanlarla, geçersiz görüntülerle iftira atan ve algı operasyonu yapan FETÖ’cülere karşı bu ülkenin gazetecileri neredesiniz? Savcıları neredesiniz? Bu aşağılık teröristlerin kumpaslarından medet umanlar, bunları yayanlar, bunlara inananlar; kumpas davaları devrinde yaşananları hatırlamıyor musunuz? Bu aşağılık teröristlerle ömrümün sonuna kadar gayret edeceğim.” dedi.

BİR YORUM DA KILIÇDAROĞLU’NDAN

Söz konusu savlarla ilgili bir yorum Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu‘ndan geldi. Gazeteci Candaş Tolga Işık, Kılıçdaroğlu görüştüğünü belirterek yaptığı açıklamayı paylaştı.

KILIÇDAROĞLU: ŞANTAJCILARA, MONTAJCILARA LANET OLSUN

Candaş Tolga Işık paylaşımında şunları söyledi: “Az evvel CHP Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile konuştum. Birinci kere bu kadar sonlu olduğuna tanıklık ediyorum. Muharrem İnce’ye yönelik argümanlara, ‘Bu operasyoncu pislikleri Türkiye gündeminden çıkartmalıyız. Bu montajlarla uğraşanları çöpe atmamız lazım. Şantajcılara, montajcılara lanet olsun. Hepsi istihbarat örgütlerinin eline düşmüşler, canları cehenneme’ dedi.”

Kılıçdaroğlu’ndan Muharrem İnce hakkındaki kaset iddialarına sert tepki: Şantajcılara, montajcılara lanet olsun

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir