featured

Konyaaltı Belediyesi personelini bir araya getiren futbol turnuvası

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Konyaaltı Belediyesi‘nin üniteler ortası düzenlediği futbol turnuvasında 16 ekip 212 işçi çaba ederken, turnuvada derece yapan kadrolara ödül verildi.

Konyaaltı Belediyesi, çalışanın motivasyonunu artırmak ve takım çalışmasını güçlendirmek için üniteler ortası futbol turnuvası düzenledi. Turnuvada 16 ekip yer alırken 212 işçi kıyasıya uğraş etti. Küme maçları ile başlayan müsabakalarda kümeden çıkan ekipler, bir üst çeşitte eleme metodu maçlar oynadı. Eleme maçlarından sonra Spor İşleri Müdürlüğü ve İnsan Kaynakları Müdürlüğü (Kontem United) grupları finalde karşılaştı. Heyecanlı başlayan maçta, Spor İşleri Müdürlüğü hem oyun hem de skor manasında üstünlük kurmayı bildi. Son düdük ile birlikte kazanan taraf 5-3’lük skorla Spor İşleri Müdürlüğü oldu. Turnuva maçlarını Türkiye Aktif Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Antalya Şubesi’nin (TFFHGD) atadığı hakemler yönetirken, final müsabakasını ise Üstün Lig hakemlerinden Burak Şeker yönetti.

Spor birleştirici bir güç

Sporun birleştirici bir güç olduğunu kaydeden Konyaaltı Belediye Lideri Semih Esen, düzenledikleri futbol turnuvası ile işçinin kaynaşmasını ve grup ruhunu ortaya koymalarını sağlamak istediklerini söz etti. Turnuvada yer alan kadroları tebrik eden Lider Esen, “Yurttaşlarımızı sportif faaliyetler buluşturduğumuz üzere mesai arkadaşlarımızı da spor ile bir ortaya getiriyoruz. Çalışma arkadaşlarımızın motivasyonunu da artırdığına inandığımız bu turnuvada bir kere daha gördük ki sporun birleştirici bir gücü var” formunda konuştu. Turnuvanın akabinde düzenlenen ödül merasimi ile derece yapan ekiplere mükafatları verildi. Şampiyonluk kupasını kaldıran taraf Spor İşleri Müdürlüğü olurken, turnuvanın ikincisi Kontem United, üçüncüsü ise HayatPark grubu oldu. Turnuvada attığı 14 gol ile gol hükümdarı olan HayatPark sportmeni Hasan Akıncı mükafatını aldı. Ödül merasimine, TFFHGD Antalya Şube Lideri Melahat Öğretmenoğlu, Vilayet Hakem Şurası Lideri Erdoğan Üstün ve çok sayıda sporsever katıldı. – ANTALYA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Spor
Konyaaltı Belediyesi personelini bir araya getiren futbol turnuvası

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir