featured

Mercedes AMG bilgisayar oldu!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

MSI ve Mercedes-AMG Motorsport iş birliğiyle ortaya çıkan Stealth 16 laptop, lüks ve yüksek performansı bir ortaya getirerek dikkat cazibeli bir eser sunuyor. Selenit gri renkli tasarımı ve özel AMG Rhombuses dokusuyla, Mercedes-AMG GT2’nin yarış pistindeki güçlü duruşunu yansıtarak gizemli bir imaj sergiliyor. Motorsporları tutkunları, laptopun üst, alt ve art kısımlarında yer alan Mercedes-AMG Motorsport logolarını görmekten heyecan duyacaklar.

Mercedes AMG bilgisayar oldu!

GamingGenTR’ye ulaşmak için buraya tıklayın

Bilgisayarın performansı da dış dizaynının dikkat alımlı özellikleriyle uyumlu bir halde geliştirilmiştir. Intel Core i9 işlemci ve NVIDIA RTX 40 grafikler, Stealth 16 Mercedes-AMG Motorsport’un oyun tecrübesini büsbütün içine alan güçlü bir performans sunar. 4K 16:10 OLED ekranı, çift fan ve 5 heatpipe ile geliştirilen MSI’ın özel Cooler Boost 5 soğutma sistemi sayesinde kusursuz bir görsel tecrübe sunar.

Ürünün kutusundan çıkan özel olarak tasarlanmış aksesuarlar, MSI ve Mercedes-AMG Motorsport ortasındaki iş birliğini vurgular. Bu aksesuarlar ortasında fare, mousepad, USB bellek, taşıma çantası, posta kartları ve tablo tutucular yer alır. Her aksesuarın üzerinde yer alan MSI ve Mercedes-AMG Motorsport logoları, firmaların yarışta ve oyunda sonları zorlayanlara verdiği dayanağı ön plana çıkarır.

Bu iş birliği, her iki firmanın da lüks ve performansa verdiği ehemmiyetten kaynaklanır ve geniş bir ilgiyle karşılanır. MSI Notebook eserlerinden sorumlu genel lider yardımcısı Eric Kuo, “Bizim için lüks oyun, yalnızca oyundan çok daha fazlasıdır” diyor ve kullanıcıların MSI laptopunu açtıklarında lüks bir seyahate birinci adım attıklarını belirtiyor. Eric Kuo, üstün üretim kalitesi ve şık dizaynın oluşturduğu lüks estetiğe hayran kalacaklarını da ekliyor.

Bu inanç, Mercedes-AMG Motorsport tarafında da karşılık buluyor ve MSI’ı iş ortağı olarak seçmelerinin sebeplerinden biri olarak gösteriliyor. Mercedes-AMG Motorsport’un başındaki isim Christoph Sagemueller, “Değerlerimizi ve tutkularımızı paylaşan bir iş ortağı bulmak bizim için son derece değerliydi. MSI, teknoloji ve oyun dallarında başkan bir marka olmanın yanı sıra yenilikçiliğe olan güçlü bağlılığı ve yüksek performanslı eserlere olan tutkusuyla kusursuz bir ahenk içinde olduğumuzu kanıtladı” diyor.

Basın aktifliği sırasında MSI, yenilikçilikteki kararlı duruşunu bir sefer daha göstermek için farklı yeni özellikler sergiledi. Bunlardan biri, birinci sınıf Raider GE78 HX Smart Touchpad laptoplarda sunulan akıllı dokunmatik yüzeydi. Smart Touchpad, tek bir tıklamayla sık kullanılan fonksiyonlara erişimi kolaylaştıran özelleştirilmiş işlevleriyle kullanıcı tecrübesini geliştirir. Laptop üzerinde şimdiye kadar görülen en geniş dokunmatik yüzey olarak öne çıkar ve gelişmiş etkileşim imkanı sunar. Yazılım tarafında ise MSI, laptoplarına entegre ettiği AI Artist yazılımının Edge versiyonuyla görsel tasarımcılara data sızıntısı olmadan daha sezgisel ve süratli foto-gerçekçi manzaralar oluşturma imkanı sunar.

Mercedes AMG bilgisayar oldu!

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir