Ne umduk ne bulduk: Windows 11 3D emojileri yayınlandı!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Microsoft, iki yıl evvel düz emoji dizaynlarının yerini alacak olan üç boyutlu emojileri piyasaya süreceği duyurdu. Bugün çıkan haberlere nazaran şirket, , uzun vakittir merakla beklenen 3D emoji seçeneklerini sunmaya neredeyse hazır. Pekala, Windows 11 3D emoji seçeneklerindeki değişim nasıl?

Yeni Windows 11 3D emojileri nasıl görünüyor?

Windows 11, çıktığı devirde üç boyutlu emojiler ile gündeme geldi. Microsoft’un yaptığı açıklamaya nazaran ise emojilerin görünümü değişecek ve kullanıcılar üç boyutlu tecrübe yaşayacaktı. Ortaya çıkan imgeler şirketin üç boyutlu emojileri sunmaya hazır olduğunu gösterdi.

Tüm bunların yanı sıra imajlar birçok kişiyi hayal kırıklığına uğratabilir. Söylenenden farklı olarak iki boyutlu emojilere sırf gölge efekti eklendi. Bugün ise kıymetli bir gelişme meydana geldi. Microsoft, Windows 11’in 25905 kodlu geliştirici sürümünde yeni emojilerini kullanıma sundu.

Böylece hudutlu da olsa kelam konusu yenilik kullanıcılara ulaşmış oldu. Windows 11’in yeni 3D emojilerine baktığımıza vakit tam manasıyla bir üç boyutlu imaj olduğunu söylemek mümkün değil. Bunun yerine evvelki emojilerde sırf hafif bir gölge efekti eklemesi olduğunu görüyoruz.

Bu durum ise birçok Windows 11 kullanıcısını hayal kırıklığına uğratıyor. Tüm kullanıcıların yeni emojileri ne vakit kullanmaya başlayacağı hakkında ise rastgele bir bilgi yok. Fakat tezlere nazaran yakın vakitte Windows 11 kararlı sürüm kullanıcıları da kullanma talihine sahip olacak.

Peki, siz Windows 11 3D emoji hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Ne umduk ne bulduk: Windows 11 3D emojileri yayınlandı!

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir