Noise’un yeni akıllı saati NoiseFit Evolve 2 piyasaya çıktı!

Fiyat / performans odaklı akıllı saatleriyle bilhassa Hindistan pazarında büyük bir ilgiyle karşılanan Noise, yeni nesil akıllı saati NoiseFit Evolve 2′yi Hindistan pazarında piyasaya sürdü. Firma, yeniden özellikleriyle dikkat çeken, buna rağmen fiyatıyla da kullanıcıları sevindirebilecek bir modelle karşımıza çıktı.

Evolve 2, 1.2 inç Amoled ekranla geliyor

Her ne kadar ismi ülkemizde ve Avrupa pazarında çok bilinmese de Noise, şu an Hindistan’ın en beğenilen teknoloji firmalarından biri pozisyonunda bulunuyor. Giyilebilir eserler, kablosuz kulaklıklar, akıllı saatler ve daha birçok farklı eseri uygun fiyatla sunmasıyla bilinen Noise, NoiseFit ailesine yeni bir akıllı saat daha ekledi: NoiseFit Evolve 2.

Noise’ın yeni kuşak akıllı saati NoiseFit 2 Hindistan pazarında piyasaya çıktı. Bu yılın başlarında yeniden Hindistan’da satışa sunulan ve yılın en çok satılan akıllı saatlerinden biri olan Evolve’un devamı niteliğindeki Evolve 2, 1.2 inç AMOLED dairesel ekran, yuvarlak kadran ve bir evvelki modele nazaran çok daha hafif bir modelle piyasaya çıktı.

Evolve 2, İngilizce ve Hintçe lisan dayanağı ile geliyor. Aygıt,Bluetooth 5.0 ilişkisini takviyesine sahip ve Android 4.4 yahut üstü ve iOS 9.0 yahut üstü sürümlerde çalışabiliyor. Evolve 2, bir gerilim monitörü ve uyku izleyici ile birlikte 24 saat SpO2 izleme özelliğine de sahip. Evolve 2, 3ATM su geçirmezlik derecesi, 12 spor moduna, 7 güne kadar pil ömrüne ve süratli şarj özelliği ile de kullanıcıları sevindirecek.

14 Aralık’ta 3.999 RS (53 dolar) tanıtım fiyatıyla kullanıcılara sunulacak olan eser, bir mühlet sonra orjinal fiyatı olan 7.999 RS (106 dolar) etiketiyle satılacak. Bulut grisi, siyah ve gül pembesi renk çeşitleriyle piyasaya sürülecek olan aygıtın Hindistan pazarı dışında satılıp satılmayacağı şu an için meçhul.

Pekala sizler Evolve 2 ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizlerle yorumlar kısmında paylaşmayı ihmal etmeyin.

Yorum yapın