featured

Nur Cemaati’nden seçim kararı: Erdoğan ve Erbakan’ı destekleyeceğiz

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

14 Mayıs’ta gerçekleşecek seçimler yaklaşırken Parıltı Cemaati’nden Yılmaz Bayramoğlu, 14 Mayıs 2023 seçimine ait açıklamada bulundu.

ERBAKAN’I DSTEKLEYECEKLER

Bayramoğlu, milletvekilliği seçiminde Erbakan’ı destekleyeceğini açıkladı. Ulusal Görüş başkanı merhum Necmettin Erbakan Hoca ile yol ve dava arkadaşlığının olduğunu belirten Bayramoğlu, “Erbakan Hocamla büyük bir beraberliğim olmuştu. Çok sevdiğim bir saygıdeğerdi.” diye yad etti.

“ERDOĞAN BÜYÜK HİZMETLERDE BULUNDU”

Bayramoğlu, “Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan vatanımız için, milletimiz için çok büyük hizmetlerde bulundu.” dedikten sonra “Risale-i Ziya’ların Diyanet’te basılmasını sağladı.” tabirlerini kullandı.

“SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZI DESTEKLEYECEĞİZ”

Cumhurbaşkanlığı seçiminde kimi destekleyeceklerini açıklayan Yılmaz Bayramoğlu, “Ayasofya Mescidi’ni açtı. Fakat daha hizmeti bitmedi. Bir devir daha Cumhurbaşkanı olarak hizmet etmesini çok dilek ediyoruz. Bundan ötürü sayın Cumhurbaşkanımızı seçimlerde destekleyeceğiz. Cumhurbaşkanımızı birinci çeşitte seçeceğiz inşaallah.” dedi.

“DESTEĞİMİZ BABAS ÜZERE FERASETLİ ERBAKAN’A”

Yılmaz Bayramoğlu, milletvekilliği seçimleri için kime takviye vereceklerini de şöyle anlattı: Milletvekilliği seçimlerinde merhum babası üzere ferasetli davranan, Cumhurbaşkanımızın önünü açan, sayın Fatih Erbakan’ı destekliyorum. İnşallah Fatih Erbakan beyefendi Meclis’e girecek, büyük hizmetlerde bulunacak.

Yılmaz Bayramoğlu, kelamlarını şu temenni ile tamamladı: Bu seçimlerde inşaallah her konuttan hem Tayyip Erdoğan’a hem de Fatih Erbakan’a bir oy çıkacağını ümit ve istek ediyorum.

Nur Cemaati’nden seçim kararı: Erdoğan ve Erbakan’ı destekleyeceğiz

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir