featured

Ormanlık alanda 3 ay içinde 6 kadının cesedi bulundu! Bölge halkı tedirgin

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Son 3 ay içinde 22-32 yaş aralığında olan 6 bayan ormanlık alanda meyyit bulundu. 19 Şubat-7 Mayıs tarihleri ortasında bulunan cesetlerin bir seri katilin hür olduğu tarafındaki argümanları tetikledi.

ÖLÜMLER BİRBİRİYLE İRTİBATLI DEĞİL

Beş farklı kolluk kuvveti tarafından incelenen olaylar ortasında bilinen bir irtibat olmadığı, Portland Polis Ofisi tarafından belirtildi. Kurum, “Bu 6 olayın kontaklı olduğuna dair bir nedenimiz yok” dedi ve halkın bir tehlike hakkında bilgi sahibi olunursa bilgilendirileceğini ekledi.

DEDEKTİFLER OLAYIN CİNAYET OLDUĞU ARGÜMAN EDİLDİ

İnternet dedektifleri, birtakım cinayetlerin ilişkili olabileceğini kestirim ediyor. Kurbanların birden fazla, Portland’a çok uzak olmayan ormanlık yahut ıssız kırsal alanlarda bulundu. Örneğin, en son 7 Mayıs’ta 22 yaşındaki Ashley Real’in cesedi, Eagle Creek yakınlarındaki ağaçlık bir alanda bulundu.

“SUÇ ÖGESİNE RASTLANMADI”

Şu anda yalnızca bir olay cinayet olarak araştırılıyor. Dört olay kuşkulu mevt olarak inceleniyor ve bir olayda, polis rastgele bir kabahat ögesinin bulunmadığını söylüyor. Birtakım durumlarda polis, soruşturmalarını riske atmamak için ek bilgi yayınlamayı reddediyor.

Ormanlık alanda 3 ay içinde 6 kadının cesedi bulundu! Bölge halkı tedirgin

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir