featured

Pakistan Başbakanı’nın Erdoğan’a hediyesi gündem oldu! İkili arasında güldüren “mango” diyaloğu

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Ankara’daki yemin merasimini izleyenlerden biri olan Pakistan Başbakanı Şahbaz Şerif’in, Pakistan getirdiği armağanlar üzerine Erdoğan çiftiyle yaptığı sohbet gündem oldu.

“MANGO” DİYALOĞU DİKKAT ÇEKTİ

Pakistan medyası, Şerif’in armağan olarak Türkiye’ye mango götürdüğünü ve bunları Cumhurbaşkanı Erdoğan’a teslim ettiğini belirtirken, paylaşılan görüntülerde Şerif ile Erdoğan çiftinin sohbeti yer aldı.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN: NEREDE MANGOLAR?

“Pakistan halkı sizin seçilmenizden ötürü çok keyifli. Davetiniz için çok teşekkür ederim, keyifli anınızı bizimle paylaştınız” diyen Şerif, Pakistan’dan mango getirerek armağan ettiğini söylerken Erdoğan, “Nerede mangolar?” diye sorarken duyuluyor.

“BUNLARDAN YARISI AĞABEYİMİN, YARISI İSE ABLAMIN”

Daha sonra çiftin yanındakiler mangoların konuta yollandığını öğrenince Erdoğan baş parmağını kaldırarak memnuniyetini gösterirken gülümsüyor. Şerif de, “Bunlardan yarısı ağabeyimin yarısı ise ablamın” dedi.

“PAKİSTAN MANGOLARININ LEZZETLİ OLDUĞUNU BİLİYORUM”

Erdoğan çifti Şerif’in açıklamaları ve ikramı için teşekkür etti. Erdoğan ise Şerif’e, “Pakistan mangolarının çok lezzetli ve tatlı olduğunu biliyorum” dediği duyuldu.

Pakistan Başbakanı’nın Erdoğan’a hediyesi gündem oldu! İkili arasında güldüren “mango” diyaloğu

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir