featured

PKK’lı teröristler sefalet içinde! Uzun süreli açlık sebebiyle bağırsakları delinmiş

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Komandolar bölgede iğneyle kuyu kazar üzere teröristlerin bütün inlerine ve mağaralarına giriyor. Türk Silahlı Kuvvetleri’nin kararlı operasyonları sonucu kaçamayacaklarını anlayan teröristler de teslim oluyor.

TERÖRİSTLERİN SEFALET İÇİNDEKİ HAYATLARINI GÖZLER ÖNÜNE SERDİ

Milli Savunma Bakanlığı, 4 Haziran’da toplumsal medya hesaplarından Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde teslim olan 2 teröristin daha imajlarını paylaşmıştı. Mağaradan çıkarak teslim olan biri bayan olmak üzere iki teröristin imajı, teröristlerin sefalet içindeki ömürlerini gözler önüne serdi.

2 TERÖRİST PATLAYICILARLA BİRLİKTE ELE GEÇİRİLDİ

Teröristlerin girilemez dediği her yere giren Mehmetçik bu sefer de Hale Dağındaki mağaraya yaptığı operasyonda çok ölçüde el üretimi patlayıcı ve silahla birlikte iki teröristi ele geçirdi.

AÇLIKTAN BAĞIRSAKLARI DELİNMİŞ

Açlıktan yürümekte bile zorluk çeken teröristlerin bu manzarası, örgütün kelamda üst idaresi tarafından bahtlarına terkedildiklerini açıkça ortaya koyuyor. TRT Haber’de yer alan bilgilere nazaran güvenlik kaynakları, teslim olan iki teröristten birinin yapılan sıhhat muayenelerinde uzun periyodik açlık sebebiyle bağırsaklarının delindiğinin tespit edildiğini açıkladı.

TERÖR ELEBAŞI YER SOFRALARINDA KEYİF SÜRÜYOR

Dağlardaki teröristlerin yaşadığı sefaleti gözler önüne seren onlarca imgeye karşın kaynaklara yansıyan öbür fotoğraflarda PKK/KCK’nın kelamda Yürütme Kurulu Eşbaşkanı olan “Cuma” kod isimli terörist Cemil Bayık’ın sıcak yemekler ile donatılmış yer sofrasında arkadaşlarıyla birlikte ziyafet çekmeye devam ettiği açıkça görülüyor.

PKK’lı teröristler sefalet içinde! Uzun süreli açlık sebebiyle bağırsakları delinmiş

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir