featured

Popüler yöntemle yumurta pişirmek isteyen kadının son halini görenlerin içi gidiyor

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İngiltere’de yaşayan 37 yaşındaki Shafia Bashir, bir ‘TikTok hilesi’ olarak bilinen yolu kullanarak poşe yumurta yapmayı denedi ve sonrasında büyük acı yaşadı. Shafia bir fincana kaynar su ekleyip yumurtayı koydu ve mikrodalgada birkaç dakika pişirdi. Fakat soğuk yemek kaşığını yumurtaya değdirdiğinde, yumurta birden teğe patlayarak yüzünün sağ tarafını yaktı, bu da onu büyük acı içinde bıraktı. Yüzündeki yaralar artık düzgünleşmiş olsa da Shafia, bu tanınan yemeği denemek isteyen öteki insanları uyardı.

“MİKRODALGADAN ÇIKAN YUMURTA PİŞMEYE DEVAM EDEBİLİR”

Yüzü yanan Shafia, olayın son derece acı verici ve korkutucu olduğunu belirtti. Mikrodalgada kaynar su ve yumurta ile süreç yaptıktan sonra 12 saat boyunca yanma hissi yaşadığını söyleyen 37 yaşındaki TikTok’çu, mikrodalgada kabuklu yumurtaların pişirilmesinin tehlikeli olabileceğini, zira kabuğun içerideki ısıyı tutabileceğini ve yumurtanın mikrodalgadan çıkarıldıktan sonra bile kendi kendine pişmeye devam edebileceğini belirtti.

Shafia, bu sistemle yumurta pişirirken rastgele bir ani hareketin patlamaya neden olabileceği konusunda kendisini izleyenleri uyardı. Olayın akabinde Shafia, bir daha asla yumurta yememe konusunda kararlı. Lakin durumun komik yanını da görebiliyor ve bunu TikTok görüntülerinde gösteriyor.

Popüler yöntemle yumurta pişirmek isteyen kadının son halini görenlerin içi gidiyor

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir