featured

Ripple’ın Birinci Çeyrek Karnesi “Temkinli”

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ripple’ın (XRP) yayımladığı birinci çeyrek raporunda, şirketin önceki çeyreğe göre 100 milyon dolar daha fazla XRP satması dikkat çekti.

SEC ile hukuksal mücadelesiyle gündemde yoğun bir yer edinen Ripple, 2023‘ün birinci çeyreğine yönelik raporunu yayımladı. Raporda, şirketin yapmış olduğu XRP satışı ve XRP tarafında artan hacim dikkat çekti.

2022’nin son çeyreğinde 226 milyon dolarlık XRP satışı yapan Ripple, bu yılın ilk çeyreğinde yaklaşık 361 milyon dolarlık satış gerçekleştirdi.

Ripple’ın Birinci Çeyrek Raporu Dikkat Çekti

Ripple (XRP), 2023’ün birinci çeyreğine yönelik raporunu yayımladı. Bu raporda şirket, klasikleşen XRP satışlarından ve XRP Ledger tarafındaki hacimlerden bahsetti.

Rapora göre, Ripple’ın blockchain ağı olan XRP Ledger, 2023’ün birinci çeyreğinde hacmini yüzde 34 oranında artırdı. 115 milyon dolarlık bir hacme ulaşan XRP Ledger, Ripple’a göre güçlü kaldı. Ayrıca, XRP’nin işlem hacmi de birinci çeyrekte 1 milyar dolara ulaştı.

Genel anlamda temkinli bir yapıya bürünen ve piyasa koşullarına adapte olan Ripple, şirket satışlarında çıtayı yükseltti. Şirket, 361 milyon dolarlık bir XRP satışıyla piyasada dikkatleri üzerine çekti.

Bankacılık krizine ve ABD’li düzenleyicilerinin yarattığı kargaşaya değinen Ripple, bu dönemde temkinli davrandığının altını çizdi.

Ripple’ın Birinci Çeyrek Karnesi “Temkinli”

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir